Святкуй у стилі!

Як я потрапила у Ретро…

Дата: 21.03.2017

Одного разу, побачивши в стрічці ФБ картинку про велосипедний «Ретро круїз», я зрозуміла: ось вона – подія, на яку чекала! Буду «Ретро»! Питання про те, що одягнути, як виглядати, звичайно, з’явилося в підсвідомості. Але це був виклик самій собі – чи впораюсь? 🙂

Була проведена ревізія всіх шаф – у себе, у батьків. В результаті, на гвіздку в гаражі виявилась чудова вінтажна скатертина. Візерунок вабив око, а дірочки не завадили уявити образ. Так з’явився комплект з капелюшка, пелерини і сумочки через плече. Антикварна брошка, пір’ячка фазана з Куренівського ринку: все стало в нагоді. Взуття – це, мабуть, найважливіше! Черевички в мене були: чудові, ручної роботи, куплені на розпродажі в дорогому італійському бутіку, фасону «брог» кольору шоколаду (ням) :). Рукавички в тон взуттю. Пардон, але навіть панчохи знайшла (теж була проблема, тут довелося побігати добре), щоб були непрозорі бавовняні, відповідно до загального стилю. Жакет з м’якої вовни. Мамина спідниця з чистопородного твіду, оксамитовий шалик. Все це було так захопливо, і таке – моє!

Як я потрапила в ретро...

Окрема історія – це транспорт! Потрібен був ретро-байк. І цей раритет знайшовся на горищі! Це був «Салют – дамка» для леді, образ якої вже склався. Велосипед був урочисто відмитий в день заїзду та змащений машинним маслом для швейних машин. В останню мить припасувала плетений кошичок, витрусивши з нього вазончик. Я вже готова! Ось така історія.

Як я потрапила в ретро...

А потім був сам «Ретро Круїз» і перше місце за кращий жіночий образ. Мої зусилля і азарт були винагородженні сповна!!! І ось сьогодні — офіційний стиліст Ретрофесту!

Пані і панове, раджу і вам зануритись в цю азартну і завжди молоду пригоду, ім’я якої – Ретро! Міжнародний фестиваль «Ретрофест» наближається і підготовка триває. Вітаємо ваше втілення ретро у широкому діапазоні – в сенсі географії і в розумінні епохи. Буде цікаво побачити образи з усього світу: з Австралії і з України, Японії і Америки, Італії і Британії. Епоха ретро не має чітко виражених параметрів в часі. Умовно ми говоримо про другу половину ХІХ-го сторіччя, аж до 60-70-років ХХ-го. До речі, організатори готують призи за кращі образи учасників Фестивалю.

Я впевнена, що фестиваль буде яскравим. Але для цього потрібно підготуватися, адже найкращий експромт – це той, який добре і заздалегідь підготований. Час ще є, тому надихаємось естетикою ретро-фільмів, мелодіями джазу, свінгу і рок-н-ролу. Доводимо до ідеального стану автомобілі і велосипеди – будемо фестивалити, друзі!

Про особливості стилю ретро – у наступній розповіді. До зустрічі!

Світлана Савельєва, офіційний стиліст Ретрофесту.