Святкуй у стилі!

Офіційний стиліст Ретрофесту – Світлана Савельєва

Світлана Савельєва

Визнаний фахівець і експерт зі створення образу total-look. У своїх колекціях одягу та аксесуарів звертається до теми ретро, сміливо включаючи елементи вінтажу при створенні одягу.

Стилем ретро захоплювалася з дитинства. Родина багато подорожувала Україною, Кримом, побувала у Молдові та на Кавказі. Дух мандрів, враження від відвідування нових місць – ці речі закарбувалися в пам’яті на все життя.

Подорожуючи, Світлана з батьками завжди відвідувала музеї, цікавилась старожитностями, історією сім’ї. Розуміння стилю ретро, як унікального явища, з’явилося змалку, коли Світланка із задоволенням приміряла сімейні раритети – бабусину шаль тонкого плетіння, мереживний комірець. Відчувалося, що речі з історичним шлейфом мають неповторний шарм, а невеличкі дірочки не завадили одягати іх з гордістю.

Під час успішного навчання на архітектурно-будівельному факультеті вишу, Світлана активно творила в якості декоратора та костюмера у студентських конкурсах КВК та СТЕМ.

Світлана Савельєва – визнаний фахівець і експерт зі створення образу total-look. У своїх колекціях одягу та аксесуарів звертається до теми ретро, сміливо включаючи елементи вінтажу при створенні одягу.

Наша «Леді Досконалість» є постійною учасницею вінтажних та ретро заходів, де із задоволенням проводить покази авторських капелюшків та цікаві майстер-класи з створення капелюшних образів.

Має цікавий досвід роботи на телебаченні і створення образів для ведучої програми «Час сови» на першому каналі КДТРК, чарівної Вікторії Христинченко.

Свого часу Світлані пощастило пройти в одній колоні з учасниками автоперегонів Пекін-Париж серед ретро-автівок з усього світу. Враження залишились неперевершені!

Знаковим для Світлани стала участь у київському ретро-велокруїзі Tweed Run у 2013 році. Компетентне журі визнало тоді її стиль кращим і присудило перше місце в номінації «Жіночий образ». До речі, у чоловічій номінації перше місце зайняв представник Великої Британії.

Сьогодні у Світлани відповідальне і цікаве завдання – стилізація і наповнення атмосферою фешн-ретро нашого фестивалю у чудовому місті Кам’янець-Подільський – Ретрофесту!

Вона береться за нього з цікавістю і ентузіазмом. Побажаємо їй удачі!