Святкуй у стилі!

Заявка волонтера - Студентській молоді Кам'янця-Подільського

Друже!

Ти відкрита, щира та позитивна людина? Не любиш байдикувати і прагнеш нових знайомств? Цікавишся ретро? А головне, хочеш гарно провести час та отримати безцінний досвід в організації незвичного дійства?

Тоді запрошуємо тебе долучитися до програми волонтерства ІІІ Міжнародного фестивалю стилю Ретрофест! Ти матимеш можливість стати невід’ємною частинкою команди фестивалю, отримаєш статус офіційного учасника Ретрофесту з іменним бейджем та одяг із символікою фестиваля… Вже цікаво?

Що ж, слухай! Ретрофест – це кілька днів в центрі історичного Кам’янця-Подільського поряд з унікальними моделями раритетних авто, колоритною музикою і танцями у стилі бугі-вугі. Кілька днів, наповнених прес-конференціями, ралі, відвідинами фортеці, виставки, паті, інтерв’ю з особливими гостями. І головне – ти завжди у пріоритеті! Адже ти – обличчя і творець дружньої атмосфери фестивалю!

Тільки уяви: ти у команді Ретрофесту, а навколо – ретроавтівки (деякі – єдині у своєму роді!), величезна кількість людей (не лише з України!) і незабутні емоції. Який багаж досвіду та вражень ти матимеш! І… зверни увагу! Отримаєш диплом учасника Ретрофесту та подяку-рекомендацію від Оргкомітету, яка засвідчить наявність професійного досвіду!

Та не забувай, що волонтерство в нашій команді – це не лише розваги і цікавинки, це й робота на благо відвідувачів та гостей фестивалю. І все це безкоштовно. В твої обов’язки входитиме:

 • Зустріч, супровід містом та екскурсійні програми для гостей і учасників фестивалю;
 • Надання необхідної інформації, участь в інформаційних проектах та подіях-анонсах;
 • Надання тематичних довідок, інформування про суть та ідею фестивальних заходів, його програму;
 • Участь в кампанії анонсування, допомога у вирішенні організаційних питань, допомога в здійсненні комунікацій між організаційними підрозділами.

Не злякався?

Тоді не зволікай та приєднуйся до команди волонтерів Ретрофесту! Обіцяємо незабутні враженнями та цікавий досвід.

Щоб скористатися нагодою та доєднатися до нашої команди, будь ласка, надішли свою заявку через форму, опубліковану на цій сторінці.

Заявки приймаються до 30 травня 2022 року.

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  [Додайте власне фото*]

  ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

  З правилами участі у Фестивалі ознайомлений, даю згоду на використання та публікацію моїх даних для потреб Фестивалю.

  Успіху! Команда Ретрофесту чекає на тебе!