Святкуй у стилі!

Стань фотокореспондентом Ретрофесту!

Друже!

Так, саме ти, з фотокамерою! Схоже, ця справа – більше, ніж хобі!

А якщо я запропоную тобі нечуваний досі майданчик для реалізації амбітних фотопланів?! Плюс – кілька днів у Кам’янці-Подільському поряд з унікальними моделями раритетних авто, колоритною музикою і танцями у стилі бугі-вугі?
Все це – Міжнародний фестиваль стилю «Ретрофест», куди ми з друзями із Молодіжного прес-центру запрошуємо і тебе!

Ти матимеш можливість не лише реалізувати творчі задуми, але й імпровізувати, стати популярним фотографом, журналістом та просто невід’ємною частинкою команди молодих медійників. Отримаєш статус офіційного учасника Ретрофесту з іменним бейджем, який відкриє двері до особливих можливостей на Фестивалі. За інтернет та комфортабельне місце для праці не хвилюйся, усе буде на висоті! 🙂

Зацікавило? А тепер детальніше про можливості людини з бейджем: відвідини бекстейджу, прес-конференції, ралі, фортеці, виставки, паті, інтерв’ю з особливими гостями – а головне – ти завжди у приоритеті!

Крім того, ти матимеш власний профіль у розділі Молодіжного прес-центру Фестивалю, де буде розміщено інфу про тебе і посилання на портфоліо (щось мені підказує, що це неймовірна нагода презентувати людям свою працю).

До речі – у тебе з’явиться можливість потрапити у прямий ефір. Я маю на увазі онлайн-трансляцію Фестивалю, яку дивитимуться люди з усієї України (і не тільки, адже фестиваль у нас – міжнародний).

Твої фото побачать тисячі фанатів ретростилю та всі охочі дізнатися, що відбувається у центрі історичного міста України.

Тільки уяви: 3 дні у Кам’янці, навколо – ретроавтівки (деякі – єдині у своєму роді!), величезна кількість людей, незабутні емоції. Який багаж матеріалу ти матимеш! З такими кадрами ти переможеш у будь-якому фотоконкурсі.

Плюс, ти матимеш можливість ще у травні побачити власними очима понад 800 найрізноманітніших та унікальних екземплярів ретротехніки під час презентації Ретрофесту на технічному фестивалі «OLD CAR LAND» у Києві (знову ж таки, цінний досвід) а також відвідати інші знакові ретроподії  України.

Тепер про майбутні перспективи. Напевно, багатьох хвилює працевлаштування на улюблену роботу з фотоапаратом. І тут ви не залишитесь без привілеїв, адже отримаєте диплом учасника Ретрофесту і подяку-рекомендацію від Оргкомітету, яка засвідчить наявність професійного досвіду перед потенційними работодавцями.

Вирішуй скоріш та приєднуйся до творчої команди фотокорів Ретрофесту! Обіцяємо, твоє портфоліо поповниться файними фото, а пам’ять – незабутніми враженнями та спогадами. Ми вже чекаємо на тебе у прес-центрі!

P.S. Тим паче, Оргкомітет сприятиме зменшенню твоїх витрат на перебування та харчування у Кам’янці-Подільському завдяки програмі пільгової підтримки учасників (Пакети учасників – *.pdf).

Твоя потенційна колега й журналіст Молодіжного прес-центру Марія Юркевич

Щоб скористатися пропозицією та отримати акредитацію, будь-ласка, надішліть до Молодіжного прес-центру заявку!

Маєте запитання? Звертайтесь до керівника прес-служби Ретрофест, Юлії Скоробогач – 068 979 14 46.

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Додайте власне фото*

  ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОСВІД

  У якому із напрямків хотіли б працювати? репортажхудожній портретзйомка подійпейзажпортфолію моделей

  Творче завдання: написати мотиваційне есе про свій досвід, використовуючи відповіді на запитання другого блоку анкети

  Додайте есе у форматі doc, docx, txt або pdf:

  З правилами участі у Фестивалі ознайомлений, даю згоду на використання та публікацію моїх даних для потреб Фестивалю.

  Чекаємо у команді!