Святкуй у стилі!

Молодіжний прес-центр фестивалю

Розпочав свою роботу проект Ретрофесту – Молодіжний прес-центр! Чотори місяці юні журналісти будуть висвітлювати процес підготовки, а в червні вирушать до Кам’янець-Подільского для безпосереньої участі у фестивалі.

Метою проекту є якісне висвітлення фестивальних подій: підготовка, відбір учасників, залучення партнерів, проведення спільних партнерських заходів.

Учасниками Молодіжного прес-центру можуть бути представники учнівської молоді віком 14-21 рік, які виявили бажання долучитися до розвитку вітчизняного ретроруху, розвинути свої творчі здібності та взяти участь у Фестивалі.

Відбір учасників до складу Молодіжного прес-центру відбувається шляхом оцінювання Оргкомітетом рівня виконання тестового завдання, яке розміщується на офіційному сайті Фестивалю.

Витрати щодо проживання та харчування учасників Молодіжного прес-центру під час проведення фестивальних заходів забезпечує Оргкомітет.

Учасники Молодіжного прес-центру мають право розміщувати власні тематичні матеріали, погоджені з Оргкомітетом, на офційному сайті Фестивалю, сайтах партнерів та на сторінках у соцмережах.

Заявка учасника

Координатор молодіжного прес-центру

Юлія Скоробогач

Ретрофест – тепер і моя особиста історія. Де настрій – як частина стилю. Хорошого стилю в хорошому настрої 🙂

  • Ім'я

    Юлія Скоробогач

  • Місто

    Київ

  • Соцмережі

  • Досвід

    Журналіст 1+1 медіа – «ловець пригод». Працівник Київського Палацу дітей та юнацтва, педагог. Засновник проекту Тревел-Академія.

«Йти у ногу з часом краще з тим, що непідвладне часу»

Чи знали ви, як визначається період віку речей/явищ? З даного моменту і до 60 років – це вінтаж, а все, що проіснувало понад 60 – ретро!

Тобто, пройшло перевірку часом, модою, історією, смаками. І стало в десятки (а часом і тисячі) разів дорожчим!

Ретрофест я називаю машиною часу. Адже це справді реконструкція минулого в кращих його проявах. Не долучитися – неможливо 🙂

Унікальні люди з унікальними знаннями, вміннями і поглядами. А ще відмінним почуттям гумору, смаку і настрою 🙂

РетроФест для мене став потаємним коридором до світу прекрасного. І як справжня мандрівниця, я легко опинилася в самому епіцентрі подій. Точніше – у Прес-центрі!

І ось ми вже з командою молодих журналістів тут! Два роки поспіль одну за одною розгортаємо обгортки невідомих нам слів, стилів, явищ, аби дістати для вас нову вражаючу РЕТРОцукерочку! 🙂 І як же це захоплює!

Юнкори з Молодіжного прес-центру на Фестивалі відчутно «підросли» у творчому плані. За час підготовки й проведення самого фесту команда з 12 осіб особисто познайомилась з 300 учасниками і підготувала близько 500 різноманітних матеріалів! Тому не дивуйтеся, коли 15-річна леді розпитуватиме вас про технічні характеристики вашої «ластівочки» – дівчинка добре підкована, точно кажу!

Про ретро говорять гурмани. Це ясно. Ті, хто розібрався у пріоритетах людства, роблять ставку на витримане часом, перевірене. В стилі одягу, музиці, техніці, мистецтві, творчості, кулінарії, дозвіллі, лексиці. Ретро – це наче велике сховище відбірно якісного.

… Уявляти себе в кінострічці «Гетсбі» у потрясному образі, захоплено торкатися полірованих автівок в єдиному у світі екземплярі і танцювати під нестаріючих «бітлів»… Розкішно!

Ретрофест – тепер і моя особиста історія. Де настрій – як частина стилю. Хорошого стилю в хорошому настрої 🙂

Юлія Скоробогач, Керівник Молодіжного прес-центру

Учасники Молодіжного прес-центру