Святкуй у стилі!

Лекторій: «КУЛЬТУРНІ МОСТИ»

ХХ століття: Центрально-Східна Європа та Кам’янець-Подільський

Хто з нас в дитинстві не мріяв скористатися машиною часу? Хто не хотів подивитися на те, які люди жили колись. Познайомитися з їх побутом і тим, що хвилювало, захоплювало та надихало до створення шедеврів цивілізації.

Цього року ми втілюємо фантазії й поринаємо в безкрайні простори історії разом з РетроФестом та ЛЕКТОРІЄМ «Культурні мости», який проходитиме 8 червня, з 12:00 до 18:00 години, в приміщенні Галереї Мистецтв, вул.П’ятницька, 11 .

Численні спікери з різних куточків України будуть розповідати про те, як минуле століття втілилося в суспільних комунікаціях, матеріальних предметах та інтелектуальних працях .

Запрошуємо вас приєднатися до нашої захопливої подорожі, збагатитися цікавими знаннями, презентувати свої, а також познайомитися зі своїми однодумцями та колегами.

Анніс Захарова

Вітаю вас!

Я куратор Лекторію та фестивального напрямку “Історія і культурна освіта”.

Мене звати Анніс. Я професійний історик. Предметом мого наукового інтересу постає історія світської моди, зокрема – української та країн Центрально-Східної Європи. Крім цього захоплююся колекціонуванням предметів ретро та вінтажного побуту, видатного сучасного ювелірного та декоративно-ужиткового мистецтва, старого текстилю, цінних фахових книг. Своїми відкриттями ділюся з публікою широкого загалу за допомогою авторських публікацій, лекцій та виставок. Є учасником міжнародних фестивалів та конференцій. Засновник, арт-директор та дизайнер одягу креативного об’єднання «AZAVA» (azava.org). Активіст міжнародного руху «sustainable fashion».

Афіша Лекторій

Учасники Лекторію