Святкуй у стилі!

Шоу ретро купальників!

Дата: 20.05.2017

Пані та панове, до вашої уваги – свіженький ретро наряд. Як гадаєте, де його використовували? Як повсякденний одяг, як піжаму, як сценічний костюм, скажите ви. Але ні! Це одна із перших моделей купальників.

Шоу ретро купальників

Так-так. Ще, буквально, кілька десятків років тому кожна жінка мріяла про такий. Мода не зупинилась, тож перед тим, як з’явився звичайний для нас купальник, вона презентувала чимало креативних і незвичайних моделей. З плином часу речі, звичайно, стають старішими, а отже не завжди являють собою предмет для споглядання.

Але це для Ретрофесту не проблема, бо його офіційний стиліст та дизайнерка Світлана Савельєва вже задумалась над тим, як відтворити історію. Тож саме її колекція ретро купальників прикрашатиме фестиваль у червні.

Сама авторка зацікавилась темою ще у студентські роки, коли вивчала курс історії мистецтва. Надалі розробляти купальні костюми не доводилося. Але коли постало питання із тематикою колекції, відповідь уже була. Пані Світлана поділилась: “В око впали фото давніх років і виникло здивування, що одяг для купання в ретро часи мав інші форми і значно відрізнявся від сучасних купальників! З’явилося бажання оживити ці чорно-білі картинки, відтворити моделі такого одягу для занять плаванням, засмаги і активного літнього відпочинку”.

“Оскільки Ретрофест проходить влітку, то логічно побачити під час нього, як саме одягалися на відпочинку білі моря чи річки у ті часи!”

Здавалось б, купальник за розміром невеликий, тож складно не має бути. Але це не зовсім так! Процес видався клопітким. Спочатку довелося вивчити фото і відео того часу, згодом – розробити ескізи з відтворенням деталей кожного фасону. Тканинам приділена також неабияка увага. Їх ретельно відбирали відповідно до оригіналів. Варто додати, що до образів колекції підібрані відповідні старовинні аксесуари.

Колекція продемонструє еволюцію купальних костюмів протягом всього 20 століття! Не пропустіть чудову нагоду побачити це на власні очі! Ексклюзивно для Ретрофесту від Світлани Савельєвої.

P.S. Крім купальників на вас чекатиме ще одна авторська колекція, а саме капелюшки у вінтажному стилі, які вже стали окрасою ретро заходів у Києві.

Аля Азізова, Молодіжний прес-центр

Шоу ретро купальників