Святкуй у стилі!

ПоOLD CAR LANDимо?

Дата: 01.05.2017

Від дитячих ретро-автівок до літаків, поряд з якими почуваєш себе мурашкою. Бетмобіль “Валентина”, мопеди та власноруч створені моделі велосипедів…

І це далеко не все, що ми побачили за 3 дні нашого знаходження на Old Car Land.

Масштабна територія, наповнена ретротехнікою, охолоджуючими напоями і розвагами для дітей та дорослих. Майданчик РетроФест презентував “малюток” – невеличкі автомобілі для дітлахів. Нема що приховувати – вони викликали справжній ажіотаж у дітей дошкільного віку. Розмальовки, настільні ігри та щасливі люди, які отримували призи, вигравши нашу лотерею. “Мамо, я була в кіно”, – сказала дівчинка мамі, після того, як дала інтерв’ю в нашій онлайн-трансляції. У кадрі могла з’явитися людина будь-якої вікової категорії, від 0 до 100 років.

З усією гордістю в серці можу сказати – наша команда втілює мрії у реальність. Лунала музика з “Еволюції Ді-Джеїнгу” Бориса Лінника, а Світлана Савельєва – офіційний стиліст РетроФесту, розповіла про поєднання моди та ретро.

Під час заходу сонця 30 квітня ведуча оголосила переможців фестивалю. Автомобіль Миколи Тараканова – “Валентина” приковувала погляди протягом всіх днів і виграла одну з нагород. Отримав відзнаку за “Наполегливість в реставрації” і Дмитро Цибулін зі своїм прекрасним “Dodge”. І приблизно ще 20 автівок забрали свої призи.

Такими представилися фестивальні дні для РетроФесту на Old Car Land у Києві. Наступна зупинка – Кам’янець-Подільський.

Ми чекаємо на ваші автівки, посмішки та гарний настрій. До зустрічі! 🙂

Марія Юркевич, Морлодіжний прес-центр

Фото: Євгеній Воронцов