Святкуй у стилі!

Молодіжний прес-центр: Марія Юркевич

Марія Юркевич - Молодіжний прес-центр

“Мотиваційне есе”. Лише два слова, лише початок. Але розумієш, яка тяжка, але цікава робота чекає у прес-центрі. Тим паче, що ти будеш оточений творчою молоддю і тестуватимеш на собі реалії професії “журналіст”.

  • Місто

    Київ

  • Напрямки журналістики

    Преса, Інтернет, фото.

  • Соцмережі

Тільки подумати… Години роботи, спілкування з цікавами та неординарними персонами. Все те, про що мрієш з самого дитинства – активність. Таку настанову я поставила собі на початку 2017 року – рухливий стиль життя та величезна кількість знайомств. Тим паче, тепер зможу повністю продемонструвати та вдосконалити свої навички написання матеріалу.

Плідна робота протягом 6 місяців. Моє життя, навряд, буде таким, яким я його пам’ятаю. Відчуватиму себе, як на роботі. Комп’ютер з відкритим Wordом, телефон, блокнот з ручкою і хмаринка натхнення та ідей над головою.

Подорож професійного характеру на початку літнього сезону. Про таке можна лише мріяти. Невже в мене буде можливість зробити тисячі колоритних фото за три дні? І спробувати писати як у форматі блогу, так і в форматі преси. А скільки знайомств, яка кількість інтерв’ю чекатиме?! З’явиться нагода побачити немалу кількість кроків на крокомірі. Так-так, я дуже люблю ходити. Можу і все місто обійти, головне – взяти їжу та веселу компанію під руку.

Готова до труднощів. Без цього, життя – не цікаве. І більш того, надзвичайно сильно хочу розвиватися та шукати нову інформацію, поповнювати свій мозок новими навичками. Сподіваюсь, знання з англійської та французької стануть у нагоді.

А взагалі, я просто люблю подорожувати станціями метро, містом, Україною. Хочу повністю покинути свою зону комфорту. Тому буду вдячною отримати цю можливість.

Марія Юркевич