Святкуй у стилі!

Партнер: лабораторія дитячого настрою «Парасолька»

Дата: 14.04.2019

Лабораторія дитячого настрою «Парасолька» (м.Українка, Київської області) – це маленька творча команда, яка займається організацією свят та майстер-класів для дітей. «Парасолька» – це веселі аніматори, що люблять свою роботу та уважно ставляться до малечі. Ми завжди готові до будь-яких незвичних форматів, нових ідей, ми прагнемо дитячого сміху.

На Ретрофест «Парасолька» рушає з творчою місією:

  • Ольга Мажуга – художник та аніматор, буде допомагати гостям та учасникам створювати креативні картини-пазли для велетенського фестивального оберігу, розмалює хенд-мейд листівки та розважатиме дітей цікавими іграми, в які грали колись.
  • Мальвіна-аніматор і помічник, малюватиме з малечею крейдою та потішить всіх веселими яскравими мильними бульбашками велитенських розмірів.
  • Давід і Богдан – наймолодші в команді «Парасольки» (8 і 11 років), але вони надзвичайно люблять Ретрофест. На фестиваль вони приїдуть із власною колекцією ретро автівок із пластиліну.

Місія «Парасольки» – подарувати усмішку дітлахам, а значить, зробити щасливими і їх батьків, бо коли щасливі діти, то все навколо наче під парасолькою, захищене від дощу та негоди.