Святкуй у стилі!

До зустрічі влітку!

Дата: 06.05.2017

Привіт!

Це вже не онлайн-трансляція, яка тільки нещодавно показувала команду Ретрофесту на OLD CAR LAND. Так, команда знаходилася серед величезних літаків, різних ретро автомобілів і натовпу людей. Навколо пахло їжею, бензином та ностальгією. Деякі господарі настільки вжилися в образи, що їздили по території на своїх авто у вінтажних тематичних костюмах і сигналили всім зустрічним. На озері люди запускали копії справжніх кораблів на радіокеруванні…

Ти, напевно, як і всі розглядав старі авто, які бачив лише в кіно, фотографувався і дивувався експонатам. Але раптом тебе перервала музика “Еволюції Ді-Джеїнгу” Бориса Лінника. Вона лунала саме з місця, де Ретрофест припаркувався. Не помітити було важко. Камери знімали онлайн – трансляцію, де ти, та кожен відвідувач фестивалю міг поділитися враженнями. Діти каталися на міні-автомобілях або розмальовували малюнки художника та учасника Ретрофеста, Віктора Зінченка.

Також, скоріше за все, ти пішов із фестивалю з нашою футболкою, чашкою або магнітом, який виграв на нашій локації. Сподіваюся, ти зберіг наше запрошення на Ретрофест в Кам`янець-Подільський? У нас ще багато подарунків!

Скоріше вписуй фестиваль у свій графік і вже бронюй квитки, аби знову не пропустити найцікавіше!

Чекаємо на тебе!

Лідія Яцкова, Молодіжний прес-центр

Фото: Ольга Бреус