Святкуй у стилі!

Художник: Віктор Зінченко

Віктор Зінченко

Маленькі деталі, часом розказують великі історії наповнені дитячою простодушністю та гумором.

Маленькі секрети великої справи

А як щодо історій про людей, які входять у команду організаторів? Вони – мозок, якщо хочете – двигун події, на яку ми усі з нетерпінням чекаємо.

«Ретрофест» – фестиваль знайомст, витонченості, шарму, дорогих автівок, для когось – унікальна можливість реалізувати себе, як фотограф, журналіст, менеджер тощо.

Сьогоднішній наш герой, Віктор Зінченко – офіційний художник-оформлювач Ретрофесту. Його досвід у цій справі чималий. У 2013 справжньою втіхою для заядлих автомобілістів стало відкриття тематичного кафе Київського авто-мото клубу автомобілів та айронафтики КМАМК в оформленні пана Віктора. Зали, звісно, у стилі ретро: автомобілі і літаки, ріллі Париж-Дакар, байкерська тема та музична.

Створює шаржі та карикатури у “Вело-мото клубі”, у невеликій гільдії однодумців, як каже сам художник Зінченко. Маленькі деталі, часом розказують великі історії наповнені дитячою простодушністю та гумором.

Для цієї людини слово «ретро» не просто набір літер, а ціле життя. Сам художник згадує, як у них біля школи припаркували автобус «Старт», а після він побачив такий самий у фільмі «Кавказька полонянка» – і народився художній шедевр.

В його дитинстві якісних іграшкових машинок майже не випускали, а якщо і випускали, то занадто дорогі і недоступні для простого люду. Тому все, що залишалось маленькому хлопчикові, це самому малювати і робити моделі машинок. Згодом це стало і його професією.

Для Віктора ретро не закінчується на автівках. Це і фільми, і музика і картини. А надто він полюбляє елегантні 60-ті. Витончені жінки в довгих чорних сукнях, маленькі деталі, що роблять машини того часу такими особливими. Невеличкі речі завжди здаються нам тендітними, приємними і навідь якимись рідними. Мабуть, тому художник і обожнює копії машин, а шаржі на них малює з дрібними елементами, що додає їм власного секрету.

Так робота з маленькими деталями перетворилась на велику справу цілого життя.

Анна Рєзнік, Молодіжний прес-центр

Кілька робіт з портфоліо Віктора Зінченка.