Святкуй у стилі!

Музика на Ретрофесті

Дата: 03.04.2018

Що таке музика? Це набір звуків, гармоній, гамм, октав чи може стан душі? Можливо, це заміняє тобі повітря, а, можливо, це твої ліки від депресії? Скажи мені, що таке мистецтво? Не мовчи. Я ж знаю, що тобі є що розповісти. Це ніжний перебір струн і теплий голос соліста The Beatles з твоєю улюбленою на вустах — Yeasterday? Впевнена, ти знаєш набагато більше пісень групи Queen, ніж We are the champions. А AC/DC — це не просто пісні, це виклик твоєму внутрішньому бунтареві!

А джаз? Та, як його узагалі можна не любити. Лише чуєш це слово і думками в Новому Орлеані, його ідеальній Батьківщині. З перших нот відчуваєш цей неперевершений сплав елементів двох музичних традицій : африканської та європейської. Мабуть, кожного ранку йдеш варити каву під Елвіса Преслі.

А, можливо, ти просто в захваті від творчості Володимира Івасюка чи Ніни Матвієнко, і вечорами наспівуєш їх пісні, думаючи абсолютно про щось своє, особисте.

Отже, я уже знаю, що ти закоханий у музику раз і назавжди. Але скажи, чому? Хоча зачекай, не відповідай. Це не має жодного значення. Головне, що це — твій спосіб знайти однодумців чи, можливо, розповісти світові про свої почуття.

Якщо ти давно шукав потрібну атмосферу, ідеальні треки та купу друзів, тоді Ретрофест саме для тебе! Адже до участі запрошуються ретроклуби, музиканти та співаки, музичні колективи, а також усі, для кого «Ретро» не просто хобі, а невід’ємна частина життя. Нову драйвову дискотеку на автентичному обладнанні “від патефону до смартфону” готує унікальний проект “Еволюція ДіДжеїнгу”.

Якщо ти усе ще сумніваєшся : їхати чи ні? Раджу не зволікати, адже 8 червня розпочнеться фестиваль, на який ми усі так чекали.

Пам`ятаєш основний дивіз джазу? «Музика, що створена об?єднувати людей» Тож, заповнюй анкету на сайті й готуйся вже цього літа поринути в чудову атмосферу стилю ретро.

Анна Рєзнік, Молодіжний прес-центр.