Святкуй у стилі!

Молодіжний прес-центр: Анна Рєзнік

Анна Рєзнік

Я люблю журналістику. Тому фестиваль – моя унікальна можливість поєднати приємне та корисне, чому б ні?

  • Місто

    Київ

  • Напрямки журналістики

    Преса, Інтернет

  • Соцмережі

Цікавими є люди з образним мисленням. Говориш про якесь поняття, а вони, ніби примружують очі, і… починають фантазувати. Ось і я вирішила трошки похимерувати. Як-то кажуть, мрії збуваються і тому незабаром трапилась нагода побувати на фестивалі з дуже цікавою назвою «Ретрофест».

Я як людина мрійлива, відразу почала уявила ситуацію : приглушене світло, тіло в кріслі, а погляд зосереджений на сцені. Сиджу у чорному маленькому платті, елегантних рукавичках, а поруч зі мною у кріслах – прекрасна Кетрін Хенберн, елегантна Мерлен Дітріх, неперевершена Грета Гарбо і красуні Вівєн Лі, Мерлін Монро та Софі Лорен. Ми розмовляємо, п’ємо каву, раптом у когось з них виникає бажання відправитись у мою епоху. Я беру у руки годинник і мчу за часом : перед очима сукні в горошок, джазмени і стрункі ноги, котрі рухаються в такт музиці.

Знаєте, коли я поїхала на фестиваль у минулому році, я дійсно відчула усі ці емоції.

Мені завжди хотілось побувати на подібному заході, послухати музику 20-80-х років та скуштувати солодку мить епохи, яка минула.

А коли виявилось, що йде набір до молодіжного прес-центру, то вирішила не зволікати і знову відправитись у цю неймовірну подорож, яка можлива навіть без машини часу.

Я людина-контраст, я обожнюю різні старовинні речі, і жити не можу без Інтернету, закохана в архітектуру епохи Відродження і часто уявляю, якими будуть будинки через 20 років. А ще я люблю журналістику. Тому фестиваль – моя унікальна можливість поєднати приємне та корисне, чому б ні?

«Витончений», «бездоганний», «чарівний» і «загадковий» – це епітети , що характеризують ретро-стиль . «Актуальність», «фактажність», «доступність» – поняття пов’язані зі словом журналістика. Що ж, думаю, якщо зробити «мікс» з цих слів – має вийти щось дійсно цікавеньке!

Анна Рєзнік