Святкуй у стилі!

Запрошуємо на фотопрогулянку!

Дата: 04.05.2019

В кожного з нас у кишені лежить маленька версія машини часу. Я про звичні телефони з фотокамерою😉

Ваша пам‘ять, можливо, й феноменальна, але фотографії завжди будуть доречними. Яскраві кадри нагадають про це літо і події Ретрофесту в деталях.

Саме тому запрошуємо вас усіх на фотопрогулянку одним із найкрасивіших міст України – Кам‘янець-Подільським!

Якщо телефонної фотокамери видасться замало – професійні фотографи Ретрофесту залюбки складуть вам компанію. Адже це місто-фортеця просто створене для фотосесій! Тематичних, атмосферних, з антуражем.

Починайте маршрут від самого в‘їзду у місто, поступово рухаючись до каньйону, проїдьте через мости над прірвами та вздовж історичних будинків, які створюють неповторну атмосферу міста. Неодмінно сфотографуйтеся зі скульптурою туриста. Кажуть, якщо зробити фото з ним – точно сюди повернешся.

Пам’ятайте, що у фестивалі бере участь багато екіпажів з розкішних авто і їхніми не менш привабливими власниками. А родзинкою може бути фотосесія на заході сонця й на тлі Кам‘янець-Подільської фортеці, кращої за всі казкові замки принцес. Доречі, вона визнана найміцнішою історичною спорудою у Європі!
?
Кам‘янець-Подільський та Ретрофест чекають на вас. Рушайте до міста, якому не потрібні спеціальні фотозони, бо саме місто є захоплююче красивим.

П. С. Хоча фотозони будуть також 😉

Стосовно фотопрогулянок з професійними фотографами звертайтеся до оргкомітету фестивалю 😉

Валерія Пустовіт, фотограф Молодіжного прес-центру фестивалю