Святкуй у стилі!

Заходи партнерів – Стартує 8-й OldCarLand!

Дата: 19.04.2018

Ретрофест завжди радий підтримувати заходи партнерів! Знову зустрічаємося на найбільшому технічному фестивалі України – Old Car Land. Ми приготували свої сюрпризи і активно беремо участь у конкурсі елеганції екіпажів, покажемо киянам нашу колекцію ретро-купальників та пограємо з відвідувачами в настольні ігри народів світу 🙂

OLD CAR LAND

 Інформація організатрів заходу

Більше тисячі машин привезуть на найбільший технічний фестиваль України OldCarLand. Він проходитиме п’ять днів – із 27 квітня по 1 травня у Державному музеї авіації на столичній вул. Медовій, 1.

Це вже восьмий захід. Його влаштовує OldCarServiсe і «проект Кофейбус».

Серед учасників заходу – легковики, вантажівки, автобуси, мото- і велотехніка. Найстарішим машинам фестивалю – більше 80 років. Багато із них збережені в єдиному екземплярі. Чимало буде унікальних моделей, які випускали протягом короткого часу, а також тих, що належали відомим і впливовим особам. Техніку на OldCarLand привезуть із багатьох областей України, Польщі, Естонії, Литви, Білорусі й інших держав.

Вперше на OldCarLand представлять масштабну експозицію спортивних машин. Можна буде побачити ретроавтомобілі, які здобували перемоги 30-40 років тому. Унікальні екземпляри привезуть із країн Балтії. Крім того, фестиваль відвідає легенда автоспорту литовець Стасіс Брундза. Він – 10-кратний чемпіон Радянського Союзу в ралі, переможець ралі “Тур Європи” 1974 року, трикратний переможець фінського етапу чемпіонату світу в групі 2 1980-1982 років.

Також можна буде побачити старовинні й рідкісні ЛАЗи та іншу пасажирську техніку різних років випуску.

Захід проходитиме за сприяння Міністерства оборони, на фестиваль привезуть як танки часів Другої світової війни, так і сучасну вітчизняну техніку. Покажуть машини, які США надало нашій армії у 1990-х роках.

На  OldCarLand традиційно працюватимуть ресторанні зони, розважальні дитячі сектори, проходитимуть змагання на педальних машинах серед дітей, діятимуть активні експозиції музичної й ігрової техніки, яку не випускають понад 30 років.

Також цьогоріч пройде дефіле у ретрокупальниках, відбудеться конкурс “Елеганція” – коли власники старовинних машин вдягаються відповідно до епохи, коли це авто їздило.

ФЕСТИВАЛЬ ПРАЦЮВАТИМЕ ЩОДНЯ З 09.00 — 20:00. Вхід коштуватиме 120 грн, для дітей віком до 12 років – безкоштовно.