Святкуй у стилі!

Увага! Увага! Увага! Ретрофест збирає друзів!

Дата: 16.08.2017

9-10 вересня місто Українка вітатиме у своїх обіймах своїх жителів і їх гостей!

Святкування дня міста готує справжні і приємні подарунки для поціновувачів ретро. А саме – аутентичні фотозони, виставка ретро-автівок. Давно хотіли порухатись, а часу все нема і вік не той? Нам є, що Вам запропонувати! Запальні “Танці в Клубі” з “Інститутом третього віку” – відчуття ритму і море вражень!

Зацікавились? Тоді мершій знайомитись з програмою:

9 вересня

Мегазльот клубу ГАЗ21 з мегазапальними водіями – десятки залізних красунь дивуватимуть Вас своїм блиском і готовністю до пригод. Також цей день для вас готує участь у Фестивалі дворів. А дійство фестивалю, гостинність мешканців Украхнки треба бачити на власні очі, тому сміливо завітайте на захід і розповідайте друзям. Чому? Бо на закінчення всі запалюватимуть на дискотеці однокласників за участю проекту “Еволюція Діджеїнгу”!

10 вересня кожен може долучитися до святкової ходи. Ви відчуваєте цей блиск? Так! Це блискучі ретро-автівки манять вас зазирнути до своїх салонів. Фото-зони працюватимуть весь день, аби ви змогли відчути себе у стилі ретро. А в кінці учасники відчують, як серце почне битися частіше, думки стануть шаленіше, бо як можна втриматись від танцю, коли вальсують у ретро-сукнях шикарні пані “Інституту третього віку”?

Якщо Вам здалось, що це все? То ми мали ще для Вас подарунок! Поціновувачі моди матимуть на що подивитись. Дизайнероки одягу Світлана Савєльєва та Аніс Захарова також приготували для всіх сюрпризи.

Святкуймо 50-річний ювілей Українки разом!

Довідки для автомобілістів-учасників за телефоном 067 184 79 41!

Анна Сибірська, Молодіжний прес-центр