Святкуй у стилі!

Володимир Мукан про РетоФест

Дата: 10.06.2018

Суддя цьогорічного конкурсу “Елеганція”Володимир Мукан, поділився враженннями від цьогорічних змагань.

“Дуже приємне враження. Цікаво побачити автомобілі і приємно, що можеш не лише висловлювати своє враження, а ще впливати на конкурс. Дуже приємно, особливо з суддівського місця, бо надзвичайно добре видно кожен автомобіль, кожного власника. Була можливість прокоментуватиті чи інші особливості, поставити запитання. 

Щодо зауважень: не вистачало цікавих образів. Бувало, що гарна машина, достатньо було б якоїсь сорочки, у роки якої випускали цей автомобіль. Це зовсім би по-іншому виглядало. Чимало було ганопідготованих екіпажів. Хочу відзначити образ гостя з Молдови на Пакарді 120 та Ігоря Лащенка у Волзі Газ 21. До речі, щодо останнього, він дуже добре підготувався. Навіть цигарки взяв 1958 року, справжній оригінал і вдягнувся у стилі 60-х. Дуже гарно виглядало на фоні автомобіля тих років.

Учасникам зичу, щоб завжди були можливості займатись улюбленою справою. Щоб подібні заходи підживлював позитивною енергією і давав сил підготувати авто ще краще.

На таких фестивалях, як Ретрофест, збираються однодумці, яким є що показати місту, всій Україні. Фестиваль показує як змінились автомобілі за останні 50, а то й 90 років. Це цікаво, це історико-культурні надбання. Людям треба подякувати, за те що вони зберігають історію”.

Аля Азізова, Молодіжний прес-центр

Фото: Анна Сибірська, Валерія Пустовіт