Святкуй у стилі!

Культурна освіта має адресу, або Замість крапки у нас КОМА

Дата: 31.05.2017

Збирати довкола себе людей винятково талановитих і неординарних – це просвітницька місія Ретрофесту. Тому нове видання з абсолютно нетривіальним форматом, звісно, в когорті організаторів і партнерів.

Саме з-під олівця креативних дизайнерів журналу КОМА винирнуть декорації головної сцени Фестивалю і стануть лейбловою заставкою усіх шоу-подій. А, можливо, і ваших дисплеїв 🙂

Безумовно, придбати і почитати сам журнал також зможете і навіть треба. Адже стати освіченішим, а значить цікавішим – кому ж не завадить?!

“Навчившись розуміти мистецтво, ми навчимось розуміти себе і все, що нас оточує”. Саме цей меседж несе читачам журнал КОМА. Художне оформлення, новий формат, небанальні інтерв’ю, свіжа незамулена аналітика, ексклюзивний дизайн та жива графіка. Лише естетика й вишуканість, досконалість і відверто хороший смак. Так команда митців КОМА розпочинає свій шлях до сердець українців та закордонних читачів. Адже має амбітні плани видаватися іншими мовами , розповідаючи про українську культуру.

Свого роду КОМА – це альманах, де експерти професійно розглядають сучасну індустрію моди, графічний дизайн, візуальне мистецтво, архітектуру, кіно, музику, театр і літературу.

Аби розгледіти істину творіння та натхнення митців, зазирнути просто у їхні тісні майстерні і високі душі – ось дійсна причина створення журналу. Відмінного від інших, де лише вам розкажуть про сам “акт творіння” в різних видах мистецтв. Щоб зовсім скоро стати класикою.

Долучайтеся до поціновувачів прекрасного – і починайте своє незабутньє літо!

Юлія Скоробогач, керівник Молодіжного прес-центру