Святкуй у стилі!

Cуперпілоти Ретрофест на дитячому ралі OLD CAR LAND!

Дата: 25.09.2017

Пам‘ятаєте оті класні маленькі педальні автівочки родом з дитинства? Машинки, які міг собі дозволити далеко не кожен, тому мати таку було надзвичайно престижно. Але зараз на таких вже ніде не можна покататись, у старих дворах тих самих багатіїв ці машинки вже давно без коліс та поржавілі, у продажу ніде нема… А розповідаючи своїм дітям чи то вже онукам, ви бачите нерозуміння та якусь невіру в те, що це цікаво.

Але саме зараз ваші діти віком від 3 до 7 років мають можливість зрозуміти ваш захват та взяти участь у перегонах на таких машинках. Ретрофест знову збирається в гості до найбільшого технічного фестивалю України – OLD CAR LAND і цього разу збирає команду пілотів для учаcті в ралі, що відбуватиметься 30-ого вересня!

Тому не витрачайте час, шукайте місце де повісити новий диплом, а можливо і перший в житті вашої дитини, адже саме вона переможе!

Радимо поспішити, так як є лише 4 авто, а відповідно набираємо команду з 8-ми відповідальних пілотів, що почергово змагатимуться в заїзді!! Реєстрація триває до 18:00 28 вересня, для реєстрації потрібно написати на add@retrofest.ua або зателефонувати за номером +38 067 184 79 41 (Олена), вказати ім’я і вік пілота, ПІБ дорослого, який супроводжує, контактний телефон для зв’язку. Перепустки на фестиваль можна буде отримати лише за умов реєстрації!

Чекаємо на Вас, та ваших юних пілотів!

Артем Севериненко, Молодіжний прес-центр фестивалю