Святкуй у стилі!

Подорож до минулого

Дата: 06.05.2017

Ретро містечко розділило територію ВДНГ, буквально, на до і після. Лише кілька кроків до яблуневого саду відділяли кожного відвідувача від подорожі у минулі століття.

Гадаєте, що це не можливо?

Тоді запрошую Вас на індивідуальну екскурсію по «Ретро круїзу»!

Тільки уявіть, світить весняне сонечко, ви заходите і уже із перших кроків вас охоплюють енергійні мелодії джазу і рок-н-ролу, згодом видніються старовинні, незвичні, гарні велосипеди (трохи раніше на них були перегони). З іншого боку сцена, де кожний може попрактикуватись у найпопулярніших танцях тогочасся. Навколо проходять вишукані пані у капелюшках, галантні джентльмени із фотоапаратами. Вони дуже симпатичні всі різні. Все тому, що кожен вдягнувся у стилі іншого десятирліття.

Трохи далі можна спробувати себе у гольфі, але не у сучасному його вигляді: ключки, зроблені із суцільного дерева і в рази більші від звичайних. За кілька метрів у пробірках кипить секрет напою Бейхеровки.

Ступаючи на молоду зелену траву, ви розвіюєте суєту і занурюєтесь у себе. Раптом, вашу увагу привертає дивна будівля, дах якої покритий рослинами. Саме там розташувались стенди різноманітних рамок. І навіть прототип одного із перших фотоапаратів, добре відомий нам із фільмів!

Ось ми і дійшли до середини! Це можна зрозуміти за великою вивіскою «Ретро» та кольоровими прапорцями. Тут і зупинка нашого “Ретрофесту”. Одразу на зустріч вам їде дитина на машині. Ні, зовсім не електронній, щоб просуватись треба попрацювати власними ніжками! Гадаю, багатьом із вас цей предмет вже траплявся у дитинстві. Молодші відвідувачі тут зовсім не сумують: можуть і покататись, і полагодити, і помалювати. А поки дітлахи бавляться, батьки можуть потрапити в прямий ефір і поділитися настроєм із глядачами, які не потрапили сьогодні на подію.

У другій частині саду до уваги представлений одяг, метелики, брошки, годинники, композиції із живих квітів, лампи і багато чого цікавенного. Тут, прямо під деревом, можна зробити зачіску для бороди; порозглядати зброю та іншу воєнну техніку, послухати майстер-класи або й взагалі влаштувати пікнік просто неба. А знайти собі нових знайомих зовсім не проблема!

Вам сподобалось? Тоді не прогавте другий шанс і приїжайте у Кам`янець-Подільський 9-11 червня. Там ви ще й не таке побачите.

Але не буду розкривати таємниць.

До зустрічі!

Аля Азізова, Молодіжний прес-центр