Святкуй у стилі!

Молодіжний прес-центр фестивалю

Розпочав свою роботу новий проект Ретрофесту – Молодіжний прес-центр! Пів року юні журналісти будуть висвітлювати процес підготовки, а в червні вирушать до Кам’янець-Подільского для безпосереньої участі у фестивалі.

Метою проекту є якісне висвітлення фестивальних подій: підготовка, відбір учасників, залучення партнерів, проведення спільних партнерських заходів.

Учасниками Молодіжного прес-центру можуть бути представники учнівської молоді віком 14-21 рік, які виявили бажання долучитися до розвитку вітчизняного ретроруху, розвинути свої творчі здібності та взяти участь у Фестивалі.

Відбір учасників до складу Молодіжного прес-центру відбувається шляхом оцінювання Оргкомітетом рівня виконання тестового завдання, яке розміщується на офіційному сайті Фестивалю.

Витрати щодо проживання та харчування учасників Молодіжного прес-центру під час проведення фестивальних заходів забезпечує Оргкомітет.

Учасники Молодіжного прес-центру мають право розміщувати власні тематичні матеріали, погоджені з Оргкомітетом, на офційному сайті Фестивалю, сайтах партнерів та на сторінках у соцмережах.

Заявка учасника

Координатор молодіжного прес-центру

Олександра Долгова

Досвід – достатній!
Бажання творити – колосальне!
Впевненість в успіху – вражаюча!
Закоханість у свою справу – безмежна!

 • Ім'я

  Олександра Долгова

 • Місто

  Київ

 • Соцмережі

 • Досвід

  Завідувач відділу Київського Палацу дітей та юнацтва, педагог, координатор дитячого прес-центру міжнародного фестивалю «Чорноморські ігри-2012», м. Скадовськ

«Раніше дерева були вищі і дівчата красивіші» або «Чому я хочу на Ретрофест»

“Кожне покоління посміюється над своїми батьками,
сміється над дідусями і захоплюється прадідами.”
Вільям Сомерсет Моем

Шанувальники стилю ретро існували завжди. І справа, швидше за все, не тільки в особистій «ностальгії» за молодістю, що минула, адже серед його шанувальників чимало молоді.

Мені чомусь завжди здавалося, що головна привабливість ретро не тільки у зовнішній елегантності, аксесуарах, моделях автомобілів, за якими ми наочно визначаємо рік популярності моделі одягу або приблизний час створення кінофільму.

Головне, ретро – це завжди красиво! Особливо для нас, громадян колишнього СРСР. Нам показували гарні фільми, ми слухали гарну музику. Згодом, коли почалася перебудова, ми, звичайно, усвідомили, що за допомогою всіх цих «красивостей» нас намагалися відвернути від реальності…

Час-то минув, але відчуття «прекрасного» від стилю ретро залишилося у мене назавжди. А ще – стійке переконання, що «красиво має бути»!
Звичайно, приємне враження можуть залишити безліч сучасних речей. Але – капелюшок з вуаллю і зачіска «бабета», Aston Martin DB5 Джеймса Бонда і фільм «Дівчата», пишні спідниці п’ятидесятниць і пісні Елвіса – це назавжди!

P.S. І хто знає, може бути, участь у червневому «Ретрофесті» змусить мене, нарешті, почати носити спідниці і підбори 😉

Олександра Долгова

Учасники Молодіжного прес-центру

 • Марія Юркевич - Молодіжний прес-центр
  Марія Юркевич
  anemptytextlline
  Учасники-2017, Юні журналісти
  “Мотиваційне есе”. Лише два слова, лише початок. Але розумієш, яка тяжка, але цікава робота чекає у прес-центрі. Тим паче, що ти будеш оточений творчою молоддю і тестуватимеш на собі реалії професії “журналіст”.
 • Азізова Олександра
  Азізова Олександра
  anemptytextlline
  Учасники-2017, Юні журналісти
  Журналістика – багатогранна. Менш за все вона схожа на звичайну професію.
 • Яцкова Лідія
  Яцкова Лідія
  anemptytextlline
  Учасники-2017, Юні журналісти
  Можна сидіти на задньому ряду театру або бути на сцені. На сцені грають люди, події, життя. Та насправді вони навіть не грають. Я зробила свій вибір – хочу бути частиною вируючого вогню, чи хоча б сидіти у першому ряду.
 • Анна Рєзнік
  Анна Рєзнік
  anemptytextlline
  Учасники-2017, Юні журналісти
  Як журналіст, я маю зовсім небагато досвіду, проте величезне бажання вчитися і отримувати нові знання.
 • Марія Яценко
  Марія Яценко
  anemptytextlline
  Учасники-2017, Юні журналісти
  Іноді дуже хочеться хоча б одним оком зазирнути у той час, коли жінка без капелюшка не дозволяла собі з'явитися на людях, коли слово «стиляга» було лайливим, а кожної суботи у міських парках грали духові оркестри…
 • Інна Мокродій
  Інна Мокродій
  anemptytextlline
  Учасники-2017, Юні журналісти
  ...Чи то збіг, чи ще щось надприроднє, але символічно, що «Ретрофест» відбуватиметься у цьому легендарному місті. І для мене подвійне захоплення викликає те, що можна бути дотичною в ролі журналіста.