Святкуй у стилі!

Молодіжний прес-центр: Богдан Гаврилюк

Богдан Гаврилюк

У прес-центрі найбільше подобається згуртованість колег та організованість мене самого, адже інформацію потрібно видавати вчасно!

  • Місто

    Київ

  • Напрямки журналістики

    Преса, Інтернет, фото

Загалом, що є мотивація? Особисто для мене – це та внутрішня сила збуджена зовнішніми чинниками, що змушує нас йти через терни і манівці до власної мети й мрії.

Проте з часом розумієш, що від перепонів можна отримувати кайф. Коли перестаєш скаржитися на втомлену руку, бо списаний ледве не весь блокнот, на те, що не можеш розчути фразу, слухаючи запис інтерв’ю, що брав, на намагання пробратися через натовп, аби зробити світлину тощо. Десь саме тоді розумієш, що це і є справжня журналістика і її закулі сся, що журналіст – не можливість «світити» своїм обличчям на екрані чи мати свої ініціали в газеті, а насправді серйозна й відповідальна робота.

У прес-центрі найбільше подобається згуртованість колег та організованість мене самого, адже інформацію потрібно видавати вчасно! Це можливість влітку, на канікулах отримати дорогоцінний досвід, який так знадобиться у майбутньому навіть якщо не станеш журналістом, а ще це безліч нових знайомств.

Отже, я хочу знову до прес-центру, бо відчувши цей кайф одного разу ти або відмовляєшся назавжди, або хочеш ще і ще.