Святкуй у стилі!

Команда РетроФесту на фестивалі OLD CAR LAND. День 1

Дата: 28.04.2017

Цього сонячного весняного дня команда РетроФесту мала нагоду завітати на грандіозний автомобільний фестиваль – OLD CAR LAND. Це незвичне дійство, що цьогоріч проходить з 28 квітня по 2 травня, чекає на любителів ретро автівок і просто глядачів в Національному музеї авіації м.Києва.

Тут кожен відвідувач має нагоду не лише побачити та дізнатись багато нового про ретро-автомобілі, а й просто відпочити в стилі ретро, поніжитись під лагідним весняним сонечком і послухати музику!

Та для команди РетроФесту ці весняні дні – не лише відпочинок серед друзів, а й клопітка робота! Адже в нас також є свій власний майданчик, поруч із знаменитим червоним літаком, де ми із задоволенням зустрічаємо любителів ретро, як дорослих, так і маленьких – в нас для всіх знайдуться цікавинки і розваги! Ба, навіть конкурси, в яких учасники можуть легко і з задоволенням виграти сувенірну продукцію з логотипом фестивалю: стильні футболки та чудові філіжанки.

Попереду ще декілька святкових днів, тому не пропустіть нагоду відвідати цьогорічне свято ретро-техніки, а заразом і завітати до нас на майданчик!

А ось і перші фото (фотограф – Ірен Бархатная):

Далі буде! 🙂