Святкуй у стилі!

Учасник на ретро авто: Ігор Лащенко

#7

ЗИС 110

У червні цього року чорний “агент” з міцним серцем приковуватиме погляди тисяч глядачів на Ретрофесті!

 • Авто

  ЗИС 110, 1946 р.в.

 • Пілот

  Ігор Лащенко

 • Штурман

  Петро Могильников

 • Місто

  м.Дніпро, Україна

 • Участь

  Виставка, ралі, парад містом.

Чорний агент

Вальяжний погляд. Чорний колір, що поєднує його силу та елегантність в одне ціле. Плавна та беззвучна робота “серця”. Перед вами постає один з “авто-синів” Ігоря Лащенка – ЗИС-110.

Машина потрапила в руки господаря 9 років тому, у Краматорську в реставраційній фабриці-музеї “Самоходъ” імені Ігоря Жемова.

Ігор Лащенко, також відомий нам, як “багатодітний батько”, має відпрацьовану стратегію – обирати одну ретроавтівку і мандрувати з нею виставками протягом року. У 2016-му – це відчув на собі “ЗИМ ФАЕТОН”. Зіркою 2018-го стане ЗИС.

У кожного своя мрія. Один бажає фотоапарат, інший – навколосвітню подорож. Для Ігоря – це максимальна кількість автівок марки ГАЗ. До повного виконання місії залишилося приблизно 20%. Але, як бачите, у кожного правила є свої виключення.

В арсеналі автолюбителя є і мотоцикли. Спеціальної думки щодо мото-колекціонування Ігор не мав. Та спогадами дитинства залишилася “Pannonia”, на якій батько періодично возив сина з вітерцем. “Щоб допомогти згадати моменти молодості, я знайшов і купив її на день народження тата”.

Але одному жити трохи сумно, тому моторяд поповнився “JAWA”, згодом військовим тяжким мотоциклом та двома ескортниками. І ще декількох, скоріш за все, побачимо вже навесні.

Впевнена, що вас зацікавить пропозиція познайомитися з іншими автівками Ігоря Лащенка. Будете в Запоріжжі – відвідайте музей “Фаетон” Дмитра Позняка, що люб’язно прихистив сталевих підопічних «багатодітного батька». А вже у червні цього року, чорний “агент” з міцним серцем приковуватиме погляди тисяч глядачів на Ретрофесті!

Марія Юркевич, Молодіжний прес-центр