Святкуй у стилі!

Учасник на ретро авто: Костянтин Ніколаєв

#52

Костянтин Ніколаєв

Ще до початку фестивалю вони отримали звання “найклубнішої” заявки цьогорічного фесту! Адже окрім самого Жужика із ним прибудуть ще три ЗАЗ-965, дві ГАЗ-21 і одна ЗАЗ-968М!

 • Авто

  ЗАЗ-965, 1966 р.в.

 • Пілот

  Костянтин Ніколаєв

 • Штурман

  Роман Ніколаєв

 • Місто

  м.Вінниця, Україна

 • Клуб

  http://zaz-feniks.vn.ua/

 • Участь

  Виставка, парад містом

Жужик і Ко, або Вінницький ЗАЗ клуб “Фенікс” вирушає на РетроФест!

Костянтин з Вінниці придбав свого зеленого Жужика (а саме так він називає своє ретро авто) цілих п’ятнадцять років тому. Скільки часу за ці роки вони провели разом – вже й не підрахуєш, адже господар постійно “наводить красу” своєму авто і бере разом зі своїм автомобілем участь в різноманітних мандрівках та заходах. І хоча Жужик не єдиний в колекції автомобіліста, та безперечно – найулюбленіший! І, мабуть, від того – завжди усміхнений 🙂

Добре відомо, що кожне свято – це, в першу чергу, гарна компанія та дружня атмосфера. І хоча цьогорічний РетроФест з надлишком це гарантує, Костянтин із Жужиком вирішили не ризикувати та привезти із собою свою атмосферу та своїх друзів 🙂

А саме – колег із автомобільного клубу ЗАЗ Фенікс. Клуб з’явився в 2009 році і наразі нараховує біля десятка ЗАЗ-965, два ЗАЗ-966, три ЗАЗ-968М та мотокаляску СМЗ-3-А. В рамках клубних подій вони регулярно беруть участь в масштабних поїздках та заходах. Серед членів клубу люди найрізноманітнішого віку та професій: студенти, бізнесмени, юристи, військові, пенсіонери… Та всіх їх об’єднує любов до ретро техніки.

Мабуть, саме ця любов і покликала їх вирушити на цьогорічний РетроФест, що стартуватиме вже за два дні у Кам’янці-Подільському!