Святкуй у стилі!

Проект ``Еволюція Ді-джеїнгу``

Борис Лінник

Нестримне бажання бачити, як тисячі людей танцюють разом і стають щасливими, спонукає Бориса та його команду створювати настрій учасникам Ретрофесту.

Чоловік регулює звук та гучність, додає спецефектів – створює нові композиції. Серця сотень людей б’ються в такт з музикою. Вони забувають про все, танцюють та посміхаються.

Чоловіка, який керує настроєм людей і заводить публіку, звати Борис Лінник. Він – ді-джей, автор унікального проекту «Еволюція ді-джеїнгу» та звукорежисер Ретрофесту.

«Еволюція ді-джеїнгу» має музей техніки від патефонів до ультра-пульту. Кожне обладнання має свої подряпини історії. Борис Лінник знає, як одна модель відкрила можливість перемикати та швидше обирати пісні, як інша додала перші спецефекти, а наступна зменшилася у розмірі. Він пам’ятає, як кожен з експонатів вплинув на еволюцію ді-джеїнгу. Це частина його життя, здійснення дитячої мрії.

Але проект не існував, якби не команда DeluxeSound – фахівці-універсали, які легко можуть бути і звукорежисерами, і ведучими, і засновниками музичних проектів. Деякі з них працюють в команді понад 20 років. Часто в команду на стажування потрапляють старшокласники. Головна умова для роботи – вміння працювати в команді. На цьому принципі базується діяльність проекту.

За двадцять три роки існування DeluxeSound за їх участі відбулися тисячі музичних подій, від клубних до міжнародних, від корпоративних івентів до багатотисячних заходів на Майдані Незалежності. В портфоліо команди десять років співпраці з фестивалем «Таврійські Ігри», супровід фан-зони UEFA EURO-2012, 2016, звукова режисура турів, фестивалів, конкурсів, концертів тощо.

Яцкова Лідія, Молодіжний прес-центр