Святкуй у стилі!

Художник: Геннадій Міхеєв

Геннадій Міхеєв

Геннадій змалечку обрав для себе вірних напарників — олівці та папір, які стали ще й добрими ліками від нудьги.

Художник, що малює сміх

В дитинстві здається, що всі шляхи досяжні і відкриті, що в недалекій дорослості будь-яка мрія може здійснитися. І хоч згодом реальність має безліч перешкод, отой дитячий вибір улюбленої справи зрештою стає орієнтиром.

Герой сьогоднішньої історії був маленьким, сором’язливим хлопчиком, який дуже любив малювати. Геннадій змалечку обрав для себе вірних напарників — олівці та папір, які стали ще й добрими ліками від нудьги. Одного разу, друг приніс до школи маленьку книжечку з кумедними малюнками (роботами знаменитого зарубіжного художника), що так привабили малого Геннадія. Пізніше він дізнається, що ці кумедні малюнки “по-дорослому ” називаються карикатури. Відтоді все і почалось: безсонні ночі, зіпсований папір, невдачі, але врешті-решт — ідеальні штрихи. Згодом це захоплення стане більшим — його пристрастю. І Геннадій Міхеєв мрієятиме лише про декілька речей: виставка, малювання, роботи на замовлення.

Проте час від часу, його брали величезні сумніви: чи сподобаються картини людям? Чи не зіграє з ним злого жарту те, що він не має професійної освіти? І тільки підтримка близьких людей і наполегливість нашого героя зробила його тим, ким він є зараз — художником.

Тепер Геннадій Міхеєв має своїх шанувальників, власний стиль та активно займається спортом. А влітку, як і всі ми, він планує потрапити на “Ретрофест”. Разом із Віктором Зінченком вони як художники-оформлювачі працюватимуть над найбільшим арт-полотном фестивалю. Це точно варто побачити!

Анна Рєзнік, Молодіжний прес-центр

Кілька робіт з портфоліо Геннадія Міхеєва.