Святкуй у стилі!

Молодіжний прес-центр: Анна Рєзнік

Анна Рєзнік

Як журналіст, я маю зовсім небагато досвіду, проте величезне бажання вчитися і отримувати нові знання.

  • Місто

    Київ

  • Напрямки журналістики

    Преса, радіо

  • Соцмережі

Цікавими є люди з образним мисленням. Говориш про якесь поняття, а вони, ніби примружують очі, і… починають фантазувати.
Ось і мені так хотілося б у якості юного журналіста потрапити на ретро-фестиваль.

Я, як людина мрійлива, уявляю таку ситуацію : приглушене світло, тіло в кріслі, а погляд зосереджений на сцені. Сиджу у чорному платті, елегантних рукавичках, а поруч зі мною у кріслах – прекрасна Кетрін Хепберн, елегантна Мерлен Дітріх, неперевершена Грета Гарбо і красуня Вів’єн Лі, Мерлін Монро та Софі Лорен. Шикарні машини, чемні джентльмени.

Особисто мені, завжди хотілося побувати на подібному заході, послухати мелодії 20-80-х років та скуштувати солодку мить епохи, яка минула.

А коли виявилось, що йде набір до молодіжного перес-центру фестивалю Ретрофест, то вирішила не зволікати, а спробувати свої сили. Мені подобаються різні старовинні речі, тому поєднати приємне з корисним, чому б ні?

«Витончений», «бездоганний», «чарівний» і «загадковий» – це епітети, що характеризують ретро-стиль. «Актуальність», «фактажність», «доступність» – поняття пов’язані із словом журналістика.

Що ж, якщо зробити «мікс» з цих слів – має вийти щось дійсно цікавеньке!

Анна Рєзнік