Святкуй у стилі!

Фотокореспондент: Ярослава Лихачова

Фотокореспондент: Ярослава Лихачова

Обожнюю ретро, зокрема двадцяті роки – “Шик, лоск, кабаре і дівчата з цікавими зачісками”! Не каталась на ретро автомобілі – то додає ще більше завзяття в підготовці до Ретрофесту!

Міс Завзятість або миті життя

Світло, об’єкт, камера — вуаля і перед нами новий шедевр сучасного мистецтва, що так стрімко розвивається зараз — художня фотографія. Уважніше погляньте свої фото — давно влаштували фотосесію? Бо якщо ні, то після знайомства з нашою сьогоднішньою героїнею, вам неодмінно захочеться це зробити!

Ярослава…. — людина, яка точно знає, що змінювати щось у своєму житті не лише цікаво, але й корисно. Працівник банку, тренер з йоги, а тепер і фотограф. Так, вам зовсім не почулось, це, дійсно, все одна людина!

Історія Ярослави як фотомайстра почалася з подарунка коханого до дня народження. Фотокурси напередодні весілля – це марафон “Встигнути все”. Зате тепер Ярослава – щаслива дружина й успішний фотограф. Щодня у пошуках свого ідеального кадру.

Під час нашої розмови вона поділилась враженнями від подорожі в Карпати, звідки привезла чималенько вдалих знімків. Скажімо, з моделлю – смішним рудим котом. Ярослава має власну “фішку” – ніколи не дає назви своїм фотографіям. А що? Це по своєму круто, адже не обмежує фантазію глядача.

Є у нашої міс Завзятості багато мрій і планів на майбутнє, в чому ми бажаємо їй успіху. Наприклад, змінити роботу в банку на повноцінне заняття художньою фотографією. А також дуже хоче поїхати на “Ретрофест”, як ви вже здогадались.

Ярослава обожнює ретро, зокрема двадцяті роки – “Шик, лоск, кабаре і дівчата з цікавими зачісками”! Не каталась на ретро автомобілі – то додає ще більше завзяття в підготовці!

Готуйте свої посмішки – міс Завзятість вирушає на фест! 🙂

Анна Рєзнік, Молодіжний прес-центр

Кілька робіт з портфоліо. Більше на сторінці у Facebbok.