Святкуй у стилі!

Фотокореспондент: Олександр Пиріг

На фестивалі мене найбільше цікавить ретро-ралі, але щось мені підказує, що на фестивалі будуть інші приємні несподіванки 😊

За освітою я програміст, і за логікою ситуації мав би працювати з різноманітними електронними штуками, але мої дипломи не заважали мені попрацювати на радіо, доторкнутись до телебачення і навіть просувати амбітні комерційні проекти. Серед інших інтересів – музика, кіно, велосипед, подорожі.

Всі ми родом з дитинства, кожен з нас був громадянином країни в якій ми вірили в казки і дива. З часом подорослішав ловиш себе на думці що і нам дорослим іноді просто необхідно побути дітьми, особливо в тій частині де було про дива. Одним із таких див для мене є фестивалі, я переконаний їх готують цікаві і не звичні люди. Інше диво це фотографія – то моє давнє захоплення, до якого я час від часу повертаюсь. Мені подобається дивитись на світ крізь об’ектив, помічати унікальність кожного моменту і поділитись ним 😊. Що може бути краще, аніж покласти до рюкзака фотоаппарат, відправитись в омріяне місто і поринути в атмосферу минулого – саме таким для мене є Кам’янець-Подільський. На Ретрофесті я буду вперше, я вперше в житті маю намір спробувати себе в ролі фотокореспондента, переконаний що ця зустріч буде приємна.

Більше на сторінці фотографа у Facebook і Instagram