Святкуй у стилі!

Учасник на ретро авто: Дядя Фара

#1

Дядя Фара та Вєрочка

Так получилось, что из армии я вернулся очкариком и стал работать в автосервисе, вот ребята и прозвали – Фарой. Говорили, что очки у меня блестят, как фары. Ну, а после появились крестники, племянники, а они не могут называть меня, как все друзья, Фарой, потому назвали дядя. А дальше уже Большая паутина и моя деятельность сделали моё прозвище весьма известным.

 • Авто

  Форд П4б 20М, 1972 р.в.

 • Пілот

  Дядя Фара

 • Штурман

  Вєрочка

 • Місто

  м.Харків, Україна

 • Автоклуб

  Гараж Дяди Фары

 • Участь

  Виставка, ралі, парад містом.

Містер Ф, або просто Дядя Фара

Сонцезахисні окуляри. Борода. Брутальність. Поціновувач “американців”. Незвичайне ім’я, коштовності… Ну, що спадає на думку?…

Це не італійський мафіозі і не голова банди. Хоча… Щодо останнього тут важко не погодитись. Наш містер Ф має арсенал автівок. Саме для нього вони і є підопічними, американцями та коштовними камінчиками . «Форд-Консул 1972 р.в.», «Форд 20-М 1972 р.в.», «Форд Таунус 1973 р.в.» і, наприклад, мотоцикл “Панонія”.

Учасник має унікальну традицію. Так повелось, що він кличе автівки незвичайними іменами. Можна сказати, що це визначено долею: колір кузова = колір каменя = ім’я. А саме Рубін, Смарагд тощо.

До речі, нашого загадкового учасника звати Дядя Фара. Для друзів, колег і всіх інших. Справжнього імені годі й питати. А все тому, що колись давно він повернувся з армії в окулярах, лінзи яких виблискували на сонці, наче фари. Таке прізвисько не дорозі не валяється, саме тому тепер він лише Дядя Фара. І разом з незмінним штурманом Вєрочкою вони вже цього літа примчать до Кам’янець-Подільського на Ретрофест на знайомство з вами, дорогоцінними. 😉

Анна Рєзнік та Марія Юркевич, Молодіжний прес-центр