Святкуй у стилі!

Учасник на ретро авто: Петро Аргатов

#10

Citroen 2CV

РетроФест-2009 відкрився заїздом малого «Каченяти» та Петра а-ля жандарм. Жіноча половина фестивалю одразу закохалася в молдавський тандем у французькому стилі. Чекаємо на Ретрофесті!

 • Авто

  Citroen 2CV, 1959 р.в.

 • Пілот

  Петро Аргатов

 • Штурман

  Юрій Трибой

 • Місто

  м.Кишинів, Молдова

 • Участь

  Виставка, ралі, парад містом.

Жандарм з Молдови

Ретрофест- це не тільки фестиваль, але й місце виконання мрій. Хотіли познайомитися з Луї де Фюнесом? А побачити автівку, модель котрої знімалась з ним? Не біда. Цього літа вони завітають і до нас. Але не з Франції, а з Молдови.

Мініатюрний розмір. Жовтий колір. Великі круглі фари, що мають віки. Ніколи не думала, що зможу закохатися в очі машини. Настільки вони покорили моє серце виразністю та відкритістю.

Господар, Петро, ласкаво кличе її «Каченятком». А їхнє знайомство стало вирішальним у долі малої автівки. Адже, 15 років тому він знайшов авто на звалищі і після 1.5 року відновлювання Citroen 2CV став на колеса і поїхав. Плюс до всього, авто повністю в аутентичному стані, окрім колес.

Саме така модель знімалася з Луї де Фюнесом у фільмі «Жандарм на відпочинку». Скоріш за все, ви пам’ятаєте сцену, де шалена монашка керувала малою кралею. Але і це ще не все. Не тільки автівка, ніби вийшла з кінострічки, але й наш Петро повністю відповідає образу жандарма. Адже має такий же костюм, як і в Луї де Фюнеса.

РетроФест-2009 відкрився заїздом малого «Каченяти» та Петра а-ля жандарм. Жіноча половина фестивалю одразу закохалася в молдавський тандем у французькому стилі.

Але на Кам’янці-Подільському їхні подорожі не завершилися. Підкореними залишилися Польща, Одеса, Придністров’я. А на батьківщині Citroen отримав кубок «Best Retro Car» 2010 року.

Чекаємо на улюбленця дівчат і цього літа. Тож готуйте фотоапарати, беріть друзів та рідних. І мерщій до міста-фортеці пізнавати авто-історію.

Марія Юркевич, Молодіжний прес-центр