Святкуй у стилі!

Учасник на ретро авто: Валерій Дмитриєнко

#6

Валерій Дмитриєнко

Відзначною мандрівкою та подією для екіпажу стане «Ретрофест», де ми з радістю будемо його чекати.

 • Авто

  ГАЗ М-20 “Победа”, 1949 р.в.

 • Пілот

  Дмитриєнко Валерій

 • Штурман

  Дмитриєнко Кароліна

 • Місто

  м.Київ, Україна

 • Участь

  Виставка, ралі, парад містом.

Київська «Блондиночка»

– Може Вам подобаються 20-ті роки?

– Та які 20-ті, мене тоді ще і не було, – сказав він позитивним голосом та розсміявся.

Саме він зробив ретро повсякденним. А автівки для нього є життям та улюбленим хобі. Пані та панове, прошу до уваги – Валерій та його кралечка 1949 року народження на ім’я “Блондиночка”.

«Блондиночка», саме так він кличе свою ГАЗ М-20 «Перемогу». Купівлю ретро-автомобіля Валерій собі не планував. Все вийшло випадково, хоча скоріш за все їх поєднала доля, коли друзі з Хмельницького зателефонували та запропонували машину.

«Авто гарне, мені подобається. Вирішив зробити його повсякденним помічником. Тому купив двигун від Мерседес та вставив у «Перемогу». І тепер щасливий власник машини їздить на ній на роботу. А Мерседеси 600 шанобливо поступаються дорогою.

Шокованими люди залишаються і після того, як «Блондиночка» дає добрі 140 км/год. по трасі.

За два з половиною роки автівка проїхала 30 000 км. Навіть дружина Валерія почала відчувати ревнощі до машини. Знаєте, ретро – це як хвороба. Декілька разів проїхався – і все. Ти в полоні кохання. Так сталося і з дружиною. Раніше вона не розуміла захоплення чоловіка, коли той збирався з авто-ретро клубом. «Адже це всього лише старі авто», – казала вона. А приблизно рік тому Валерій з коханою поїхали в містечко Українка на одну із зустрічей. Після того Кароліна заявила: «І мені таку збирай». Сподіваюсь, що колись ми побачимо і відреставровану Волгу, яка чекає свого часу в гаражі. А за її кермом сидітиме щаслива кохана Валерія.

Користується популярністю таке авто і в молодят. Колись один молодий хлопець хотів зробити пропозицію своїй дівчині. Тому попросив господаря повозити пару нічним Києвом. Так мило, ця автівка ще і людей поєднує.

Мандрівний список «Блондиночки» потрохи поповнюється. Одеса, Хмельницький тощо. Навіть виступала у ролі “таксі”для Святого Миколая в Українці. А першою відзначною мандрівкою та подією для неї стане «Ретрофест», де ми з радістю будемо чекати її та Валерія і його дружину Кароліну.

Марія Юркевич, Молодіжний прес-центр.