Святкуй у стилі!

Заявка учасника MediaТуру

Вперше за історію ретроруху в Україні під час проведення Фестивалю діє проект «MediaТур». Це унікальна освітня ініціатива для школярів і студентів спробувати свої сили у медіасправі, яку ми реалізовуємо разом з нашим партнером – ТРЕВЕЛ-АКАДЕМІЄЮ!

Метою туру є забезпечення змістовного відпочинку, сприяння професійному самовизначенню учнівської молоді, набуття навичок ефективної комунікації шляхом участі у фестивальних заходах у якості журналістів.

Терміни проведення: 6-11 червня 2018 року.

Учасниками проекту можуть стати учнівська молодь віком 14-19 років, які виявили бажання розвинути свої творчі здібності, набути досвіду журналістської роботи та долучитися до розвитку вітчизняного ретроруху.

Відбір учасників проекту відбуватиметься у період з 1 березня до 31 травня 2018 року шляхом прийому заявок на участь. Анкета наведена нижче.

Програма туру містить ексклюзивні журналістські майстер-класи з репортерами, режисерами, журналістами, операторами вітчизняних ЗМІ; практичні майстерні з фахівцями, журналістські відрядження, виготовлення власних матеріалів (публікацій, сюжетів, відеоінтерв’ю, блогів, радіопрограм).

Проживання в комфортних умовах на базі партнера-вишу.

Вартість послуг – 3000 грн. за увесь курс (6 днів) практичних занять за умов реєстрації до 1.05.2018р. та 3500 грн. після 1.05.2018р.
Вартість включає: проживання, харчування, страховку, транспортні послуги під час курсу, участь спеціалістів, навчальні матеріали, канцелярське приладдя, презентації, іміджеву продукцію та безкоштовний вхід на заходи Ретрофесту. Квитки до міста Кам’янець-Подільський та назад у вартість послуг не включені і оплачуються самостійно. Передоплата складає 1000 грн.

Обов’язковою умовою участі дитини у таборі є письмова згода батьків та наявність медичної довідки (форма 079).

Учасники проекту безкоштовно візьмуть участь в одній з наймасштабніших ретроподій країни в якості діючих журналістів у кадрі, опанують тонкощі медійної справи, зможуть сформувати власне творче портфоліо, отримати важливі професійні знайомства, а десяток найуспішніших слухачів отримає змогу пройти практику в редакціях діючих ЗМІ країни. Сертифікати учасників, фото й відеопідбірка, нові друзі і точно новий етап у житті – додаються.

Анкети учасників приймаються за електронною адресою: press@retrofest.ua

Контакти: Маєш запитання? Відповідаємо оперативно! +068 97914 46, +050 234 57 94, +093 234 23 65,  travel.akademy@gmail.com

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Статус: УченьСтудент

  Додайте власне фото*

  ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОСВІД

  У якому із видів журналістики хотіли б працювати? пресателебаченнярадіоІнтернетфото

  З правилами участі у Фестивалі ознайомлений, даю згоду на використання та публікацію моїх даних для потреб Фестивалю.

  Успіху! Команда творчих чекає на тебе!