Святкуй у стилі!

Гурт ``The Velvet Sun``

The Velvet Sun

Гурт The Velvet Sun з м.Київ працює в стилі класичного україномовного року, у своїй творчості використовує східнослов’янський мелос, музику народів світу, елементи хіпі-джазу, блюзу, фолку та арт-року.

The Velvet Sun починали як кавер-команда, виконували свою улюблену музику – британські та американські рок-хіти 60х та 70х. Виступили організаторами тематичних фестів: Lennon Fest на день народження Джона Леннона, День Космонавтики у стилі ритм-н-блюз, 2 фести музики Emerson Lake and Palmer, що були проведені під патронатом самих ELP. У 2011 році, маючи певний досвід у виконанні найбільш цікавої для себе музики, гурт The Velvet Sun почав працювати над розробкою власних пісень українською мовою.

У 2011 – 2017 гурт дарував слухачам свої яскраві концерти на таких фестивалях, як “Трипільське Коло” (м. Ржищів), “Печенізьке Поле” (Харківська обл. м. Печеніги), “Захід” (Львівська обл.), “Бандерштат” (Луцьк), Woodstock-UA, День Вуличної Музики (Київ) та інших. The Velvet Sun є гостем у складі концертів на Андріївському Узвозі, Хрещатику та Майдані Незалежності.

Свій перший відео-кліп група відзняла на змістовну пісню-інтроспекцію “Сонце Дарує Намисто”. Режисером кліпу виступив легендарний український режисер Віктор Придувалов.

Більше інфлормації про гурт: Facebook Instagram Youtube.

Другий кліп – весела сонячна пісня “Коли в місті оселилися небеса”. Кліп передає радісні дзвони життя у великому місті, його витончену архітектуру. Робота є переможцем конкурсу МакДональдз «Твори по-українськи» і транслювалася в усіх закладах «Макдоналдс» України протягом 2012 р. Режисер Стас Котеленець, оператор Сергій Крутько.

Третій кліп “Сестра” взято з музичного фільму, який ще перебуває в стадії монтажу, за участю гурту The Velvet Sun. Режисером фільму виступила молода перспективна українська режисерка Ірина Громозда. Оператор Сергій Крутько.

Усі три кліпи були показані на українських каналах М1, Мьюзік Бокс, Ентер-мьюзик. Пісні з першого альбому звучали на радіо-хвилях Європа плюс, Джем фм, радіо Промінь. Зокрема, пісня “Я хочу нову зиму” з другого студійного альбому гурту прийшлась до вподоби багатьом учасникам Євромайдану у Києві та стала своєрідним хітом Різдва 2013-14.

Цікавим експериментом гурту The Velvet Sun стало створення музичного спектаклю ‘Тіло і Душа’ – Body and Soul за мотивами життя та творчості Емі Уайнхауз (Amy Winehouse) – спільно з українським поетом Павлом Коробчуком; прем’єра відбулася у квітні 2016 у київському ‘Будинку Актора’. Покази спектаклю, зокрема, відбулися в 2017 році в киівському Центрі Леся Курбаса, в Хмельницькому театрі «Кут», на Форумі Книговидавців у Львові та столичному «Мистецькому Арсеналі».

Влітку 2015 року гурт The Velvet Sun зіграв декілька концертів в Ізраїлі, де до того ж зняв кліп «24/7» у загадковій Іудейській Пустелі.

У 2016-17 роках гурт презентував свою творчість у відомому радіо-шоу «Большой Фисун» на радіо Аристократи, на фестивалі «60s Love» у клубі Atlas, а також на фестивалі Дня Незалежності України Independence Fest; а також випустив новий англомовний радіо-хіт Same Old Street (I still remember).

У 2017 році гурт виступив спів-організатором та учасником акції поетів, художників, айтішників та бізнесменів «Я все ще пам’ятаю», яка відбулася на Майдані в честь пам’яті подій 2013-14 років, де виконав свою пісню Same Old Street.

У квітні 2017 гурт відкрив київський концерт «Carl Palmer band», який очолює барабанщик легендарного британського гурту Emerson Lake and Palmer.

Гурт The Velvet Sun відтворює на сцені чарівний дух сучасних казкарів та менестрелів – від праслав’ян до сьогодення – та поєднує його з оптимізмом та соковитими барвами музики шістдесятих, ери справжнього рок-н-ролу. Цей яскравий гурт зможе прикрасити своїм виступом та додати неповторний колорит до будь-якого фестивалю, концерту, сценічного або телевізійного дійства.