Святкуй у стилі!

ПОКАЗ МОД ТА ДЕФІЛЕ У СТИЛІ 1920-1970РР

До фестивалю залишилось кілька тижнів!

Але час швидко сплине і ми, нарешті, зануримося в атмосферу довгоочікуваного свята!

Казка оживе. Буде чудовий літній день, середньовічне місто прокинеться, причепуриться і помалу все прийде в рух. Відкриються ятки та кав’ярні, просто неба завирує маркет і численні артисти почнуть свої виступи. Старовинною бруківкою поїдуть ретро-авто, лунатиме запальна музика, і веселе святково вдягнуте панство шпаціруватиме гарно прикрашеними вулицями міста. Ви тільки уявіть собі цей різнобарвний натовп та розмаїття яскравих суконь, капелюшків та парасольок.

Але видовищ не буває забагато, тому з Києва до нас запрошені особливі гості з важливим завданням. Це Марія Кваченко та Юлія Курилець, палкі прихильниці ретростилю, які до того ж знаються на вбранні минулих часів. Вони готуються привезти вінтажні сукні та інший реквізит зі своїх колекцій, отож у нас відбудеться справжній показ мод та дефілє!

Тому, увага, увага, увага всім! Ми шукаємо моделей для показу!

Якщо ви не проти незвичайної пригоди, якщо ви давно мріяли відчути себе акторкою німого кіно, або героїнею старого роману, може чопорною леді, чи палкою хіппі, дочкою квітів. Якщо вам до вподоби грайливі стилі пін ап, або бурлєск. А може, навпаки, вас хвилює взірець комсомолки, як у мами чи бабусі, в тяжкі, але переповнені надією часи.

Всі ці перевтілення відбудуться за допомогою наших експертів з вінтажу, які вже працюють, плануючи ретро дефілє та лекцію з історії моди. Бурхливі двадцяті, переломні тридцяті, військові сорокові, вишукані п’ятдесяті, авангардні шістдесяті та скажені сімдесяті роки, саме ці періоди розвитку дизайну одягу ми хочемо відобразити в нашому показі.

Тому, будь ласка, дівчата, звертайтеся, пишіть вже сьогодні, ми підберемо вбрання в стилі 1920-1970 років, що найкраще вам пасує, і ви станете моделлю на нашому показі мод.

Нехай краса, щирість та жіночість осяє це свято, а спритні фотографи зафіксують ліпші моменти для історії. Буде весело і буде що згадати! Чекаємо з великим нетерпінням.

  РЕЄСТРАЦІЯ

  Є обов'язковими для заповення поля, відмічені *:

  Додаткові фото (не обов'язково):

  Беру участь у показі та дефіле у стилі 1920-1970рр з власним костюмомНе маю костюм, але хочу бути моделлю показу

  Увага! Оргкомітет залишає за собою право не публікувати фото, якщо воно не відповідає тематиці конкурсу.

  У разі, якщо ви не можете з будь-яких причин зареєструватись через форму, ви можете надіслати свою заявку із відповідною інформацією на адресу fashion@retrofest.ua.