Святкуй у стилі!

Художниця: Ольга Мажуга

Ольга Мажуга

Попрацювати з дітьми в Ольги буде можливість і на нашому фестивалі, адже РетроФест – це родинне свято! Тут всі, в тому числі і наймолодші відвідувачі, зможуть знайти собі заняття по душі! Адже їх чекатимуть майстер-класи від наших художників, раллі на дитячих автомобілях і безліч цікавих ігор, в котрі ще зовсім недавно гралися їхні батьки та батьки їхніх батьків! 🙂

Художниця-аніматор Ольга Мажуга із міста Українка, що на Київщині, до своєї цілі – стати справжньою феєю олівця та пензлика – йшла довго та цілеспрямовано: спочатку навчалася в художній школі, потім отримала вищу освіту за спеціальністю “Дизайнер інтер’єру”. А тепер ці знання, досвід і натхнення вона вкладає в свої прекрасні творіння.

Про себе Ольга розповідати не любить, каже, що у її робіт це краще виходить. Проте, дещо ми все ж такі дізнались 🙂

“Картини пишу я зазвичай маслом, іноді акриловими фарбами,” – розповідає вона. “Мені часто замовляють портрети, квіти, пейзажі. Також іноді виконую роботи олівцем – але це зазвичай вже зображення предметів. Люди не часто вдаються до креативу.”

Іноді ій доводиться розписувати предмети інтер’єру: “Робила розпис світильника, гітари, кахельної плитки. Хочу якось спробувати розмалювати холодильник – бачила в інтернеті чудову ідею! Хочу спробувати на практиці”.

Та от розписувати самі приміщення, як зізналась художниця, одна з найулюбленіх справ!

“Мені часто доводиться робити тематичний розпис стін дитячих кімнат. Іноді це займає до півтора місяця часу. Але така робота приносить неймовірне задоволення, адже ти створюєш настрій, атмосферу, в якій ростиме дитина… А діти завжди неповторні, щирі!”

Свою любов до дітей Ольга втілює в іншій справі – організації дитячих свят: “Якось моя подруга попросила допомогти організувати дитячий день народження. Вийшло неймовірно, тож я вирішила займатися організацією дитячих свят”, – розповідає вона про те, чому вирішила облаштувати лабораторію дитячого настрою “Парасолька”.  “Тут ми з дітьми малюємо на столах і мольбертах аквареллю, гуашшю або олівцем, а також вивчаємо творчість різних митців”.

Попрацювати з дітьми в Ольги буде можливість і на нашому фестивалі, адже РетроФест – це родинне свято! Тут всі, в тому числі і наймолодші відвідувачі, зможуть знайти собі заняття по душі! Адже їх чекатимуть майстер-класи від наших художників, раллі на дитячих автомобілях і безліч цікавих ігор, в котрі ще зовсім недавно гралися їхні батьки та батьки їхніх батьків! 🙂

Сумно не буде!

До зустрічі!

 

Посилання на сторінку художниці в мережі Facebook.