Святкуй у стилі!

Учаснця на ретро моторолері: MARI SIMMON

#15

Mari Simmon

«Чотири колеса везуть тіло, два колеса везуть душу» – стверджує наша учасниця Mari Simmon.

 • Авто

  Honda Giorno, 1978р.

 • Пілот

  MARI SIMMON

 • Місто

  м.Кам’янець-Подільський, Україна

 • Клуб

  Honda Club

 • Участь

  Виставка, парад містом

Кохання – це розуміти

«Чотири колеса везуть тіло, два колеса везуть душу» – стверджує наша наступна учасниця Mari Simmon. Її подруга по здоланню українських доріг – ретро-скутер Honda Giorno, або Марго.

Історія знайомства цих красунь почалася влітку 2014 року і є насправді ліричною та вартою того, аби найтонкіші лірики закарбували її навічно у своїй безсмертній поезії. «В той час я вже сама займалась виготовленням прикрас, але ще паралельно захоплювалась виробами бренду «Pandora”. Пам’ятаю як придбала для своєї колекції на браслет шарм «Ретро скутер» і показала його чоловіку.» – ділиться своєю історією героїня.

Марго є символом справжнього кохання і взаємопорозуміння на теренах сімейного життя. Адже романтичний обранець Mari вирішив її порадувати чарівною прикрасою – браслетом «Pandora». І ще більше зумів здивувати свою кохану у місті Вінниця. Феєричні, яскраві фонтани міста стали чудовим доповненням зустрічі Mari з Марго. Здається, вони чекали одна на одну все життя – дві долі, дві душі переплелися в одну.

Коли залізна подруга стає краще нових лабутенів – дійсно починаєш розуміти, що тісний зв’язок між Марго і Мариною існує. Кожну зиму вони сумують одна за одною і рахують дні, аби зустрітися десь з першим сонцем березня.

З нетерпінням чекаємо чарівну парочку на Ретрофесті!

Анна Сибірська, Молодіжний прес-центр