Святкуй у стилі!

Учасник на ретро авто: Юрій Скородумов

#1

Юрій Скородумов

Юрій Скородумов з рідного міста Миколаєва поїде на Ретрофест, звісно, улюбленою автівочкою і з коханим штурманом. Подружжя підтримуватиме стару традицію мандрувати «дикунами» в наметах і зупиняться в таборі за фортецею.

 • Авто

  ГАЗ 21 “Волга”, 1970 р.в.

 • Пілот

  Юрій Скородумов

 • Штурман

  Ірина Скородумова

 • Місто

  м.Миколаїв, Україна

 • Клуб

  “ДВА ОЛЕНЯ”

 • Участь

  Виставка, ралі, парад містом.

Юрій Скородумов за улюбленим вузьким кермом. Мов уперше розглядає салон своєї Газ- 21. Сонце ковзає блискучими світлими дверцятами і стелею. І згадується водієві, як сидів колись поруч з дідусем і в захопленні очей із нього не зводив. Тоді про кермування годі було й думати – ногами не діставав педалів. У дванадцять років вперше сам поїхав сільськими дорогами і закохався назавжди у відчуття самостійності. Вона – це вишуканий смак дідуся та Юрія, це щасливий трепіт і затишок, пам’ять та історія.

Саме тому, коли дідуся не стало, Юрій вирішив обов’язково її реставрувати, повернути продовження славного життя. Так почалася нова доба відродження. Двері розмалював у сто відтінків, поки не знайшов ідеального поєднання коричневого та бежевого. Срібний олень на капоті, мовби з чарівних саней. Далі розібрав авто до коліс і зібрав у новеньке. Харизма та особливість машини залишилися і бережуть дорогі для серця Юрія спогади.

Він пам’ятає, як Газ-21 возила картоплю, а тепер вмикає двигун тільки з хорошою погодою, відповідним настроєм або святом. Машина парадного дня. У найважливіше свято – наречений Юрій за кермом автомобіля. Поряд у білій сукні – майбутня дружина і штурман Ірина. Колись давно його батьки так само проїхали на цій же Волзі на своє весілля. Авто ніби поєднує покоління, минуле з теперішнім.

Юрій Скородумов з рідного міста Миколаєва знову поїде на Ретрофест, звісно, улюбленою автівочкою і з коханим штурманом! Минулого року екіпаж був #2, а наразі першим подав заявку на учать! Подружжя підтримуватиме стару традицію мандрувати «дикунами» в наметах і зупиняться в таборі за фортецею. Їдуть вони не за перемогою, а за самою природою. За новими друзями, які так само цінують авто, відпочинок у стилі ретро і спогади про чудові миті життя.

Лідія Яцкова, Молодіжний прес-центр