Святкуй у стилі!

Учасник на ретро авто: Совєтський В'ячеслав

#2

Вячеслав Советский

В’ячеслав спочатку хотів Запорожця, але Волга стала коханням з першого погляду…

 • Авто

  ГАЗ 21 “Волга”, 1961 р.в.

 • Пілот

  Совєтський В’ячеслав

 • Штурман

  Совєтська Наталія

 • Місто

  м.Миколаїв, Україна

 • Клуб

  “ДВА ОЛЕНЯ”

 • Участь

  Виставка, ралі, парад містом.

Хлопчик прикріплює деталь конструктора і будує маленьку машинку. Уявляє, що тут частина схожа на бампер, а тут на капот. Складає так наполегливо і завзято, ніби від цієї машини залежить вся його доля.

В’ячеслав через багато років знову складає конструктор. Розмір та вигляд автозапчастин змінився – тепер стали реальними. Але відчуття залишилося.

Конструктором стала Волга 1961 року. Відновлював її за інструкцією : багато читав та вивчав книжок про ретроавто. В’ячеслав спочатку хотів Запорожця, але Волга стала коханням з першого погляду, і він одразу купив її. Перебрав авто до останнього болтика.

– Якщо хочеш зробити добре – зроби сам,- говорить автомобіліст.

Він створює свою машину, акцентуючи на слові «свою».

Тільки фарбували знайомі. Перед цим обійшов багато малярів, аби знайти тих, кому він довіряє. Довелося чекати три роки через те, що на чорній поверхні видно всі вади та плями, тому фарбування зайняло стільки часу. В’ячеслав реставрує навіть частини, наприклад, кермо він робить не тільки для свого авто, а й на замовлення.

-Сучасні авто – консервні банки. Нема в них душі,- говорить він.

Він слухає мотор Волги, як звучить її душа. Тому часто їздить на авто, аби почути її голос. Не розуміє тих людей, які закривають машини в гараж та інколи показують їх. Такі стають просто моделями. Їздити хоча б для захоплених поглядів на вулицях.

Якось на світлофорі поряд з Волгою В’ячеслава зупинився Mercedes-Maybach. Загорівся зелений – господар Mercedes-Maybach так і не зрушив з місця, захоплено дивився у слід ретроавто.

В’ячеслав разом з дружиною-штурманом, знову чекають Ретрофест, аби полишити всі справи та взяти відпустку – зустріти з нами літо в стилі ретро!

Лідія Яцкова, Молодіжний прес-центр