Святкуй у стилі!

Учасник на ретро авто: Олександр Хасін

#12

Хасін Олександр

Олександр Хасін брав участь у Ретрофесті-2009 та переміг у «Золотому кільці» 2008 року. А цьогоріч з нетерпінням чекає на Ретрофест, аби побачити давніх знайомих та відчути теплу атмосферу співтовариства.

 • Авто

  ГАЗ 21 “Волга”, 1968 р.в.

 • Пілот

  Хасін Олександр

 • Штурман

  В процесі визначення…

 • Місто

  м.Київ, Україна

 • Клуб

  gaz21.su

 • Участь

  Виставка, ралі, парад містом

Ретромрійник

Хлопчик торкається пальцями телевізора. Екран ніби зникнув, і ось він тримає кермо. Сильніше давить на педаль Волги і озирається, дивиться наскільки відірвався від поліцейського. Рвучко повертає, з’їжджає з дороги, ніби правил взагалі не існує. Зупиняється, хвилі накочуються – ще трохи і дістануть коліс в піску. У відкриті вікна залітає солоний вітер, шумить море. Чорно-біле море… Разом зі словами «кінець фільму» хлопчик знову відчував тільки поверхню екрана. «Колись я дійсно буду сидіти в такому авто!»

– Знову, Ластівка?

У відповідь стукає мотор – Волга застрягла у випадковому місці. Олександр Хасін здійснив дитячу мрію, хоча й вона часом ламається. Автолюбителю все одно, що він не повторює трюків з фільму «Бережись автомобіля», бо головне, що він має ГАЗ-21. Десять років тому купив її та повністю реставрував. Це довгий процес, та Олександр навіть не думав покинути. Він був переповнений ентузіазмом і захопленням.

– Я просто хотів її відчувати такою, як вона була в перші дні випуску, – говорить власник.

Він не з тих людей, які забувають про ціну мрії, коли та здійснюється. Ластівка не перестає бути важливою для нього. Господар береже свою Волгу і тримає в гаражі, виводить два рази в рік при поєднанні доброго настрою та хорошої погоди.

– Я не придумував машині імені. Обрав душею, за асоціацією, – каже Олександр.

Автолюбитель брав участь у Ретрофесті-2009 та переміг у «Золотому кільці» 2008 року. Раніше він мав більше часу і взагалі був частим учасником заходів автоклубів. Цьогоріч Олександр Хасін з нетерпінням чекає на Ретрофест, аби побачити давніх знайомих та відчути теплу атмосферу співтовариства. А ще здійснить нову мрію: їздитиме по Кам’янцю на ретровелосипеді, який захопить із собою.

Лідія Яцкова, Молодіжний прес-центр