Святкуй у стилі!

Учасник на ретро авто: Віктор Сафтенко

#43

Віктор Сафтенко

Для Віктора з міста Чернівці придбати ретро-автомобіль було, як він сам зізнався, не просто бажанням, а справжньою одержимістю! Майже рік він їздив селами в пошуках авто, котре було б йому до вподоби.

 • Авто

  ГАЗ-21, 1969 р.в.

 • Пілот

  Віктор Сафтенко

 • Місто

  м.Чернівці, Україна

 • Клуб

  Чернівці

 • Участь

  Виставка, ралі, парад містом

Для Віктора з міста Чернівці придбати ретро-автомобіль було, як він сам зізнався, не просто бажанням, а справжньою одержимістю! Майже рік він їздив селами в пошуках авто, котре було б йому до вподоби. “Зустрічались різноманітні “раритети”, та всі вони були буквально вбиті та околгосплені, або і взагалі не продавались!”, – розповідає автолюбитель. “Допоки одного разу не зателефонував мій близький друг і не повідомив чудову новину: дід його друга продає свою Волгу!”

Ось тоді-то вони із Ластівочкою, а саме так назвав Віктор свою залізну красуню, і зустрілись – далеких дев’ять років тому. За ці роки йому довелось добряче попрацювати над зовнішністю свого авто та повністю її змінити, адже Волзі, як і більшості сільських автомобілів не занадто щастило в минулому… Та все змінилось, коли Ластівка потрапила до люблячих рук свого нового господаря.

До того ж вона єдиний експонат в колекції Віктора, тому весь свій вільний час він проводить виключно з нею!

Минулого літа вони вперше брали участь у виставках, ралі та парадах РетроФесту. Цього року ми їх чекаємо знову!

Посилання на сторінку власника в мережі ВКонтакті.

Анна Осіпчук, Молодіжний прес-центр