Святкуй у стилі!

Колектив: Free Jam

Free Jam

“Free Jam” – це команда, що експериментує з відомими джазовими стандартами, джаз-роковими та джаз-фанковими хітами, а також з власними авторськими композиціями.

Колектив Free Jam з міста Хмельницького  був створений в 2015 році, музикантом мультиінструменталістом Віталієм Ковалем, та починав своє існування з тріо, у складі: лідер гурту Віталій Коваль – саксофон, Віталій Самолюк – фортепіано, Михальчишин Павло – гітара.

Цим складом колектив приймав участь у святкуванні дня м.Хмельницького в 2015 році. Також виступав на різних майданчиках як у своєму місті, так і за його межами. Згодом до гурту приєднався бас гітарист – Ігор Чабанов.

А нещодавно до основного складу приєднався ще й барабанщик – Олександр Черний.

У репертуарі гурту є композиції власного аранжування відомих джазових стандартів та популярних джаз-фанкових гуртів. Також команда виконує власні твори, написані клавішником Віталієм Самолюком.

Гурт намагається привабити слухача особливою музичною атмосферою та свободою імпровізації.

Колектив є дипломантом Хмельницького джазового фестивалю 2016 р. Джазфест Поділля 2016″. Дипломантом “Альфа Джаз Фесту” м.Львів, у номінації Street Music BY.

Вважаємо, що прекрасно впишемось в атмосферу фестивалю РетроФест і з нетерпінням знову чекаємо на зустріч у Кам’янці-Подільському!

Посилання на сторінки нашого гурту в мережі Інтернет: Youtube, Facebook, VKontakte.