Святкуй у стилі!

Фотокореспондент: Ірен Бархатная

Ретрофест і я, я і Ретрофест… Це історія багаторічних не лише професійних, а й дружніх стосунків. Тож звичайно, цього року я теж не впущу можливості гарно провести час в колі друзів та однодумців, зустріти захід сонця в атмосфері средньовічного міста та випити найсмачнішої в світі кави в улюбленій кав’ярні!

В сучасних реаліях таких людей називають мультипотенціалами. Я філолог. За освітою та, власне, й за покликанням… Для мене мова – це магія, що творить світи. Однак така «гуманітарність» моєї натури ніяк не заважає мені бути на «ти» із різноманітною технікою, технологіями та комп’ютерними науками взагалі. Останні декілька років я все більше занурююсь в цю галузь.

Серед безлічі інших інтересів – література, художні переклади, музика, кіно, спорт, малювання і, звичайно ж, бездонне джерело для натхнення – мандри.

Ще змалечку я зачаровано поглядала на батьківський Зеніт і уявляла цей містичний пристрій, що вмів зупиняти час і повертати людей, в своїх руках. Проте, мабуть, саме захоплення мандрівками і навколишнім світом змусило мене взятися за фотоапарат, адже світ настільки прекрасний і багатогранний, що зазвичай лише з часом, знову і знову повертаючись в певні місця, тобі нарешті вдається впіймати ті найдрібніші, проте такі важливі деталі, котрі й надають цим місцям свого власного, неповторного шарму. А в цьому завданні мало що може позмагатись з фотокамерою 😉

Я маю фотографічну пам’ять, бачу життя картинками, відчуваю його в найдрібніших деталях. І власне саме деталям надаю найбільшої уваги. Спеціалізуюсь на ландшафтній, архітектурній та предметній зйомці.

І хоча тематика фестивалю завжди незмінна, а місто, що вкотре нас зустрічатиме, – зависло в просторі і часі десь між сьогоденням та середньовіччям… Ретрофест – це завжди пригода; яскрава, непередбачувана, романтична.

Тож я з нетерпінням чекаю на нашу з вами, друзі, наступну пригоду!

Кілька робіт з портфоліо. Більше на сторінці фотографа у Facebook, Instagram/