Святкуй у стилі!

Екскурсовод: Олександр Папевський

Олександр Папевський

Олександр – представник всесвітньої мережі “Google local guides” та мережі “Couchsurfing”, тому часу з ним ви дарма точно не змарнуєте.

Екскурс в стилі Ретро

РетроФест- це справжні фарби, серед них немає спокійних чи темних відтінків, тут використані лише найяскравіші кольори.

І однією з не лише яскравих, але й пізнавальних подій є екскурсія по Кам’янець- Подільському.

А проводитиме їх не просто екскурсовод, а ще й представник всесвітньої мережі “Google local guides” та мережі “Couchsurfing”- Папевський Олександр Русланович.

Чи мрієте ви відвідати пам’ятки архітектури та історії стародавнього міста, культові та оборонні споруди такі, як: Середньовічний замок (16-18 ст.) – комплекс споруд військової архітектури з баштами та бійницями;Міську Ратушу (17-18ст.) – протягом багатьох століть тут розміщувалася польська управа (магістрат); Костел св. Апостолів Петра і Павла – з турецьким мінаретом із золотою фігуркою Діви Марії на чолі, кам’яною Лаурою та унікальним органом на 972 труби; Домініканський Монастир (15-18 ст.);

Вірменський квартал (15-18 ст.) та головну міську пам’ятку – старовинну фортецю. Перші споруди якої відносяться до XI- XII століть, а основні укріплення – до XVI -XVII.

Папевський Олександр говорить , що оборонні укріплення в Кам’янці-Подільському є прекрасним зразком кращих фортифікацій Східної Євангеліє. А відвідавши екскурсію, ви ще й дізнаєтесь про життя єврейської, руської, польської та вірменської громад на території Кам’янця.

Якщо прогулятися Старим містом, роздивитися його з усіх боків, – ваша мрія , або вас просто зацікавила наша пропозиція, то Олександр з радістю чекає на вас біля входу в готель “7 днів”.

9 червня о 13:00 або о 16:00 та 11 червня. Екскурсія триватиме 3 години. З собою мати гарний настрій, фотоапарати та 25грн 🙂 Буде цікаво! Ми чекаємо на вас!

До скорої зустрічі😉

Анна Осіпюк, Молодіжний прес-центр