Святкуй у стилі!

Молодіжний прес-центр: Тетяна Вершибалко

Тетяна Вершибалко

Багато посмішок, голосний сміх, запальні танці, музика та багато іншого, що робить нас більш щасливими – це все фестивалі.

  • Місто

    Київ

  • Напрямки журналістики

    Преса, телебачення, Інтернет, фото

  • Соцмережі

Багато посмішок, голосний сміх, запальні танці, музика та багато іншого, що робить нас більш щасливими – це все фестивалі. На такому заході кожен охочий має змогу відчути себе веселим та вільним, відпочити від буденних справ і, можливо, навіть знайти нові захоплення, адже фестиваль завжди відкриває нові знайомства та можливості. Але що відбувається в цей час за кулісами?

Для мене завжди була цікава робота на подібних заходах всередині, якщо можна так сказати. Організатори постійно ходять і вирішують важливі питання, від яких залежить настрій всіх відвідувачів, учасники, що мріють скоріше порадувати оточуючих і гідно представити себе, волонтери, які бігають і, посміхаючись, допомагають, а окрему роль всього цього дійства, звісно, займає прес-центр.

Безумовно, саме преса – невід’ємна частина важливої роботи, адже завдання журналістів знаходити спільну мову з оточуючими, відокремлювати цікаві подробиці та факти, ловити найкращі та найяскравіші емоції за допомогою своєї фотокамери і, звісно, дарувати гарний настрій та позитивну енергію.

Насамкінець я можу сказати, що робота в прес-центрі є гарною можливістю отримати досвід, проявити комунікабельність, зібраність і відповідальність показати та по практикувати свої вміння і навички.

Тетяна Вершибалко