Святкуй у стилі!

Молодіжний прес-центр: Лідія Яцкова

Яцкова Лідія

Можна сидіти на задньому ряду театру або бути на сцені. На сцені грають люди, події, життя. Та насправді вони навіть не грають. Я зробила свій вибір – хочу бути частиною вируючого вогню, чи хоча б сидіти у першому ряду.

  • Місто

    Київ

  • Напрямки журналістики

    Преса, Інтернет.

  • Соцмережі

Можливо, це буде моя перша історія?

Можна сидіти на задньому ряду театру або бути на сцені. На сцені грають люди, події, життя. Та насправді вони навіть не грають. Я зробила свій вибір – хочу бути частиною вируючого вогню, чи хоча б сидіти у першому ряду. Але як я зможу реалізувати свій вибір? Журналістика стала можливістю це зробити.

Все це я бачу зараз. П`ять років тому я не думала про своє місце у театрі. Просто читала книжки. У мене була звичка: коли мені подобається історія, я дізнаюся біографію автора. Часто траплялося, що автори були журналістами. Я захоплювалася ними і думала, що тільки неймовірні і особливі люди можуть бути журналістами. І я захотіла бути такою ж. Маленьке дитяче бажання відкрило переді мною величезний простір. Простір, де я зможу працювати на радіо, телебаченні, у пресі, в інтернеті. Зможу допомагати людям.

Я біжу і стискаю у руці диктофон. Тримаю камеру, яка висить на шиї. Коли встигаю, підношу її до ока та натискаю на кнопку. Очі бігають у різні боки швидше, ніж мої ноги. Я помічаю кожну дію та деталь. В голові вже формуються думки, якими я опишу все це через деякий час.

Не важливо: де саме і що відбувається. Мені не важлива тема, хоча про політиків я б воліла писати в останню чергу. Хочу отак бігати у центрі подій, а потім розповідати іншим.

Я багато чого не робила. Я ніколи не писала інтерв’ю, серйозні статті. А ще в мене нема різних історій з досвіду, які так люблять розповідати журналісти.

Я вважаю, можна назвати діяльність професійною, коли є досвід, знання. А я лише працюю над своїми історіями та рецензіями на книги.
Найкраще мені вдається посміхатися) А ще непогано пишу історії та описую місце подій.

По вулиці їде незвичної форми авто. Старість не можна помітити у зовнішньому вигляді, але коли глянеш довше – одразу відчуєш ознаки історії. Як Доктор Кто з серіалу, який виглядає юнаком, проте в його очах сліди прожитих 900 років.

Фестиваль – це шанс доторкнутися до історії та атмосфери ретроавтомобіля.

А ще фестивалі – це зазвичай весело, яскраво та цікаво. Хто б не хотів побачити установку діджея та потанцювати під його музику. Побачити автомобілів та людей, які вкладають в хобі половину життя. Отримаю досвід, буду знати, як відбуваються фестивалі. Та у мої спогади додасться Кам`янець-Подільский з Ретрофестом.

Лідія Яцкова