Святкуй у стилі!

Молодіжний прес-центр: Андрій Желтов

Андрій Желтов

Найбезглуздіша та найбільша мрія – опинитись на вершині Евересту або на дні Маріанської западини, аби відписати кращі матеріали.

  • Місто

    Київ

  • Напрямки журналістики

    Телебачення

Справа, яка окрилює…

Називаю журналістику мистецтвом лише тому, що завжди хочу розставити крапки над «і» в питанні: «Для Вас ця справа – ремесло?». Тож для мене це завжди буде набагато більше, аніж просто професійна діяльність. Щоразу звістка про новий проект, чи хоча б просто нового спікера дає ковток свіжого повітря, а отриманий результат від праці – ще більший запал в очах.

Безцінним для мене настав момент, коли я відчув справній смак своєї справи. Головний мій принцип – відшліфовувати творчу роботу до ідеалу, і при цьому, встигати за усіма дедлайнами. Гарантую свою повну віддачу та неймовірну працездатність, адже для мене не існує поняття «психологічна втома».

Нескромно про себе заявляю, що за 3 роки практики освоїв майже всі жанри журналістики. Безумовно, найулюбленішим є відеорепортаж. Сфера моїх інтересів полягає у слідкуванні за найсучаснішими тенденціями музики, кіно, телемистецтва, вивченні історії нашої країни та іноземної мови на високому рівні (англійська).

Найбільшого розвитку дали фестивалі міжнародного рівня, такі як: «Folkowe Inspiracje», «Золота осінь Славутича» та «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Найбезглуздіша та найбільша мрія – опинитись на вершині Евересту або на дні Маріанської западини, аби відписати кращі матеріали.

3 роки тому одразу для себе зрозумів наступне: творчий поцес не полюбляє, коли він відбувається за мети отримати винагороду. Задоволення від ідеї – найголовніший чинник створення особливого, неповторного витвору мистецтва.

Журналістика – це спосіб життя, справжня «хвороба», яка є для мене невиліковною. Її різноманітність, непередбачуваність та неординарність неабияк приваблює мене та мотивує до постійного руху вперед. Журналістика – це голос, який щодня кличе за собою у різні куточки міста, області, країни і світу!