Святкуй у стилі!

Учасник на ретро авто: Андрій Чебану

#13

Андрій Чебану

Разом вони бачили дороги Молдови та України, проїхали десятки кілометрів і на цьому не збираються зупинятись, адже своє творіння Андрій береже та підтримує у належному стані. А в червні вони потішать учасників Ретрофесту!

 • Авто

  ГАЗ М20 “Победа”, 1955 р.в.

 • Пілот

  Андрій Чебану

 • Штурман

  Ольга Ільницька

 • Місто

  м.Бендери, Молдова

 • Клуб

  Ретро-Легенди Придністров’я

 • Участь

  Виставка, парад містом

Дружба віком в десятиліття

“Мрія радянської людини. Класичний автомобіль, що викликає захоплення у сучасників. Моя гордість”, — такими теплими словами Андрій Чебану описує свого чотириколісного друга. Для нього це не просто машина, а теплі спогадти про країну, у якій він народився. Історія їх знайомства досить проста, якось побачив оголошення на базарі і вирішив придбати автомобіль.

Відтоді пройшло вже десять років, але це не заважає господарю приділяти увагу своїй “ГАЗ-М 20 Победа” чи не щодня. У зовнішньому вигляді “ластівочки ” або “старушки” (саме так ласкаво називає її власник) змінився тільки колір, все інше старанно відтворювалось під оригінал. Варто додати, що родина Андрія зовсім не проти такого захоплення і навіть долучилася до реконструкції.

Разом вони бачили дороги Молдови та України, проїхали десятки кілометрів і на цьому не збираються зупинятись, адже своє творіння Андрій береже та підтримує у належному стані. Залишається побажати, щоб ця дружба тривала ще не одне десятиліття! А в червні ще й потішила учасників Ретрофесту!

Аля Азізова, Молодіжний прес-центр.